Wiosenka ramówka TVP – jak zaprezentowały się gwiazdy?

Nowy wiosenny sezon w TVP czekają zmiany, wprowadzone przez następcę Jacka Kurskiego.

Wiosenka ramówka TVP
Wiosenka ramówka TVP – jak zaprezentowały się gwiazdy? Foto Mieszko Piętka/AKPA

W tym roku tłusty czwartek zaowocował nie tylko wysypem pieruńsko drogich pączków sprzedawanych przez celebrytów, ale także imprezą TVP, na której ogłoszona została wiosenna ramówka. Na wydarzenie licznie przybyły największe gwiazdy stacji, a także kilka nowych twarzy związanych z Telewizją Polską, w tym Sandra Kubicka. Kto wypadł najlepiej na czerwonym dywanie?

Zobacz także: Pączki gwiazd – ile kosztują te przysmaki w cukierniach celebrytów? Ceny zwalają z nóg

Wiosenna ramówka TVP – będzie co oglądać?

Fani klasyków na pewno ucieszą się z nowych odcinków „Ojca Mateusza”, „Na sygnale” czy „Klanu”. Nadal emitowany będzie też 4. sezon „Korony królów” o dynastii Jagiellonów. Pojawią się jednak również serialowe nowości. Po pierwsze na antenę wejdzie opowiadający historię życia Polek pod rosyjskim zaborem serial „Polowanie na ćmy”. Poza tym widzowie zobaczą „Krucjatę. Prawo serii”, czyli kryminał proceduralny o funkcjonariuszach wydziału zabójstw i terroru kryminalnego Komendy Stołecznej Policji. Ponadto TVP przygotowała zagraniczne propozycje, a konkretnie „Komisarza Montalbano” oraz „Line of Duty – wydział wewnętrzny”.

Jeśli chodzi o programy rozrywkowe, to tutaj również powrócą największe hity stacji. „The Voice Kids”, „Familiada”, „Jeden z dziesięciu” i „Jaka to melodia?” ponownie zagoszczą na antenie. Pojawi się jednak także nowy teleturniej, „Wiesz czy nie wiesz?”, prowadzony przez Tomasza Kammela.

Ofertę filmową TVP skupiło przede wszystkim na filmach historycznych. Wyemituje chociażby „Ciotkę Hitlera” Michała Rogalskiego, „Marzec ’68” Krzysztofa Langa, „Proroka” Michała Kondrata oraz „Ziaję” Roberta Glińskiego.

Ogłoszono również wielki powrót „Teatru Telewizji”. Premierowe przedstawienia emitowane będą co tydzień.

Zobacz także: Wiosenna ramówka Polsatu – która z gwiazd wyglądała najlepiej na ściance?

Gwiazdy TVP na czerwonym dywanie

Na ogłoszeniu wiosennej ramówki nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazd TVP. Te tłumnie pojawiły się na czerwonym dywanie.

Aleksandra Grysz, Małgorzata Tomaszewska i Sandra Kubicka postawiły na szykowne monochromatyczne garnitury.

Wiosenka ramówka TVP
Wiosenka ramówka TVP – jak zaprezentowały się gwiazdy? Foto Mieszko Piętka/AKPA

Magdalena Ogórek, Anna Lewandowska i Anna Popek zdecydowały się na sukienki.

Wiosenka ramówka TVP – jak zaprezentowały się gwiazdy? Foto Mieszko Piętka/AKPA

Viki Gabor pojawiła się w futrzanej kurtce i ciemnych okularach. Kaja Paschalska także postawiła na młodzieżową stylizację.

Wiosenka ramówka TVP – jak zaprezentowały się gwiazdy? Foto Mieszko Piętka/AKPA