Witold Paszt nie żyje

Witold Pasz wokalista i założyciel grupy VOX. O śmierci poinformowała rodzina. Miał 68 lat.

Witold Paszt. The Voice Senior 3 edycja trzecia edycja.  foto Jan Bogacz / TVP

O śmierci poinformowały córki Witolda Paszta. Wokalista zmarł w piątek późnym wieczorem, dzień po rocznicy śmierci swojej żony. Zawsze uśmiechnięty i radosny. Takiego go zapamiętajmy.

Na Facebooku artysty pojawił się taki wpis:

Wczoraj późnym wieczorem, dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz  Tata, Witold Paszt. Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowa.
Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID,  nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły  jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył.
Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych  zwierząt. Wierzymy, że zawsze będzie z nami poprzez swoją muzykę i dobro, którym  obdzielał każdego potrzebującego. Jesteśmy zrozpaczeni. Nasze serca są złamane.
Dziękujemy za wspaniałą opiekę Wojewódzkiemu Szpitalowi im. Jana Pawła II w Zamościu, Naszym Przyjaciołom i Fanom Taty za wsparcie i ciepłe słowa płynące do Niego w ostatnich  dniach.
Szczegóły dotyczące pożegnania Taty zostaną podane w późniejszym terminie. Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby.
Natalia i Aleksandra Paszt z rodzinami.

https://www.youtube.com/watch?v=8A_Vr7VTVsk