Zajrzyj do działu przepisy i wygraj perfumy!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z 3 flakoników perfum!

Zajrzyj do działu przepisy i wygraj perfumy!
Zajrzyj do działu przepisy i wygraj perfumy!

Kochani,

Mamy dziś dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać 1 z 3 flakoników perfum. Wystarczy, że zdradzicie nam, który przepis wypróbowaliście bądź chcielibyście wypróbować z naszego Działu Przepisy.

Do wygrania super nagrody!

3 flakoniki perfum ,,Intrigue” marki Jean Marc

Aby wygrać należy zamieścić POD WPISEM KONKURSOWYM KOMENTARZ, a w nim:

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj (25.01.2016) i kończymy (31.01.2016). Wyniki ogłosimy 1 lutego o godzinie 12:00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj

Rozwiązanie konkursu!

Perfumy wędrują do…

  1. Marzena

,,https://obcasy.pl/pierogi-z-miesem-mielonym-w-stylu-gruzinskim/
Jestem smakoszem pierogów z każdym nadzieniem.Tych po gruzińsku jeszcze nie jadłam ,ale już na sam widok mi ślinka cieknie.To apetycznie wyglądające nadzienie,cudowny kształt sakiewek,puszyste-koniecznie muszę ich spróbować.Jutro biorę się do ich przygotowania,a mam tyle łatwiej że moja mama umie takie ciasto na pierogi robić ,że można je samo jeść,a co dopiero z takim farszem.Toż to sama rozkosz dla podniebienia.Ja przygotuję farsz,nałożę na ciasto ,posklejam w sakiewki i ugotuję.Oj,coś czuję ,że będzie uczta jakich mało,a ja sama zjem co najmniej 10.Wiem,że robienie pierogów jest czasochłonne,ale z mamą szybko damy radę.”

2. Monika S

,,https://obcasy.pl/wesole-kanapki-z-pasta-serowa/

Bycie mamą małego niejadka to ciężki kawałek chleba.. kuchnia wygląda jak pracownia plastyczna i obojętnie jak człowiek by się nie starał, trzeba działać ze świadomością, że możemy usłyszeć głośno wyartykułowane „NIEEEE!!!” ; wszystko co przygotowuje musi wyglądać smacznie, zachęcająco i wystarczająco apetycznie, żeby 3letnia maruda zjadła chociaż trochę ; i o ile z obiadami nie ma takiego problemu to śniadania szkoda komentować. Ser nie, jajka nie, warzywa od święta.. Dlatego szukam przepisów, które będą wyglądały na tyle ładnie, że Kuba nie zwróci uwagi na to co w nich jest. Już kilka razy udało mi się go w ten sposób oszukać. Kanapki misie są na tyle urocze, że z ogromną chęcią je wypróbujemy – tym bardziej, że teraz są u nas na topie. Tylko mąż śmieje się, że zamieniam się w przemytniczkę.”

3. Bernadetta

,,https://obcasy.pl/tradycyjne-paczki-z-polewa/

Dlaczego akurat ten przepis zwrócił moją uwagę?

1. Tłusty Czwartek zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza przesiadywanie w kuchni i pieczenie tłuściutkich, pysznych smakołyków, po których moja talia osy zamieni się zapewne w talię pszczoły lecz w taki jeden, jedyny dzień w roku nie zamierzam mieć żadnych wyrzutów sumienia.
2. Moje poprzednie próby upieczenia pączków kończyły się fiaskiem.. Paczki przypominały bardziej kapelusz skrzata albo szalone ufo… Widząc ten przepis pojawia się iskierka nadziei na sukces.
3. Pączki są wielkim rarytasem w moim domu, więc gdy tylko rodzinka wyczuję zapach pieczonych łakoci od razu przyleci by je zakosztować. Nie odmówię im tej przyjemności.”

Gratulujemy serdecznie!

Prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numeru telefonu dla kuriera w przeciągu 7 dni na konkurs@obcasy.pl w temacie “Konkurs perfumy intrigue– wygrana”. Przesyłkę wyślemy do 21 dni roboczych na wskazany adres.