„Zaplanuj wymarzone wesele. Justyna Kościelska

Wszyscy łapiemy się na tym, że stale brak nam czasu – a teraz jeszcze do codziennych zadań trzeba dodać planowanie wesela! Zamiast niepotrzebnego wahania, rozterek i bezsilnego błądzenia w meandrach ślubno-weselnego labiryntu, weź byka za rogi i od razu postaw na konkrety.

„Zaplanuj wymarzone wesele. Poradnik dla niecierpliwych narzeczonych i zabieganych panien młodych” Justyna Kościelska

Lekturę poradnika zacznij w piątek wieczór, aby w poniedziałek rozpocząć dzień z listą swoich ślubnych priorytetów w dłoni i jasno określoną wizją wesela w głowie! Książka jest odpowiedzią na potrzeby polskich panien młodych. Opisuje zagadnienia charakterystyczne dla naszych rodzimych realiów i zwyczajów.

Zawarte w niej rady przydadzą się przy planowaniu zarówno największych wesel, jak i naprawdę kameralnych przyjęć. Wraz z każdym kolejnym rozdziałem panna młoda porządkuje listę swoich pomysłów oraz czekających ją zadań, eliminując zbędne czynności i doprecyzowując swoją wizję. Dzięki tej książce planowanie dnia ślubu zmieni się w dobrze zorganizowaną i sprawnie przeprowadzą akcję, której zwieńczeniem będzie wymarzone wesele.

Zaplanuj wymarzone wesele pomoże ci w szybki sposób określić swoje plany i oczekiwania, a potem sprawnie je zrealizować – bez względu na to, czy do daty ślubu zostały 3 lata czy 3 miesiące. Skorzystaj z doświadczenia konsultantki ślubnej, a zaoszczędzisz czas, pieniądze i unikniesz ciągłych nerwów oraz zbędnego stresu. W poradniku znajdują się odpowiedzi na pytania dręczące narzeczonych, szczegółowy opis przygotowań do ceremonii kościelnej i cywilnej, gotowe rozwiązania najczęściej popełnianych błędów, a co najważniejsze – wskazówki pozwalające na przygotowanie wyjątkowej imprezy oddającej osobowość i styl narzeczonych.

Skorzystaj z zamieszczonych w książce wzorów budżetów ślubnych, złożonej listy gości weselnych oraz przepisu na usadzenie gości przy stole młodej pary. W poradniku znajdziesz także wzór umowy z usługodawcą, która nie tylko oswoi cię z używanym w takich dokumentach językiem, ale pomoże określić, co powinno się w niej znajdować. Z pomocą rad zawartych w Zaplanuj wymarzone wesele sprawnie stworzysz chronologię ślubnych przygotowań i krok po kroku będziesz pewna siebie zmierzać w kierunku ołtarza. Wzór harmonogramu dnia ślubu pomoże ci zaplanować te wyjątkowe 24 godziny i zyskasz
pewność, że wszystko pójdzie gładko.