Zapomnij o nim. Małgorzata Garkowska

Już 22 października do księgarń trafi piąta powieść Małgorzaty Garkowskiej - autorki docenionych przez czytelników książek. O czym mówi najnowsze dzieło pisarki ,,Zapomnij o nim''?

Zapomnij o nim. Małgorzata Garkowska

Najnowsza powieść poczytnej autorki przedstawia historię trzech osób w przełomowym momencie życia.

Artur jest człowiekiem poukładanym i solidnym. Narzeczona, praca, mieszkanie. I konkretne plany na przyszłość. Wciąż jednak – sam  nie  wie  dlaczego – wraca myślami do nieznajomej ze sklepu, której próbował pomóc. Anna myślała, że ma wszystko. Spokojna praca w rodzinnej firmie, przygotowania do ślubu, dziecko w drodze. Jedno wydarzenie wszystko zmienia. Zostaje sama z mnóstwem pytań bez odpowiedzi. Ewelina  zjawia  się  w  Zamościu  z  jedną  walizką  w  ręce.  I  jednym  celem: chce  odnaleźć mężczyznę, w którym się zakochała. I który jest ojcem jej dziecka. Sama, bez pracy, próbuje sobie radzić w nowej rzeczywistości.

Co się wydarzy, gdy ich ścieżki się przetną? Czy uda im się wykorzystać swoją szansę? I czy miłość będzie miała też jasną stronę? O tym wszystkim dowiecie się zaglądając do najnowszej książki Małgorzaty Garkowskiej. Życzymy przyjemnej lektury!

Wpis znaleziono dzięki:

- Małgorzata Garkowska

- Polskie nowości wydawnicze

- ,,Zapomnij o nim''