Zobacz polski zwiastun „W ułamku sekundy”

Thriller Fatiha Akina z doskonałą Diane Kruger w kinach od 23 lutego. Prezentujemy polski zwiastun filmu

Zobacz polski zwiastun „W ułamku sekundy”

Prezentujemy polski zwiastun „W ułamku sekundy”, thrillera Fatiha Akina („Głową w mur”) z Dianą Kruger („Bękarty wojny”) w roli głównej. Film znalazł się w programie Konkursu Głównego MFF w Cannes 2017. Jury Festiwalu doceniło genialną kreację Diane Kruger, przyznając jej nagrodę w kategorii: Najlepsza Aktorka. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy przyznało „W ułamku sekundy” Złotego Globa w kategorii: Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

W ułamku sekundy życie Katji (Diane Kruger) eksploduje i rozpada się bezpowrotnie, gdy jej mąż i kilkuletni synek giną w zamachu bombowym. Przyjaciele i rodzina próbują podtrzymać ją na duchu i zapewniają, że sprawcom zostanie wymierzona sprawiedliwość. Z czasem Katja poznaje tożsamość podejrzanych o udział w zamachu. Narasta w niej potrzeba zemsty na ludziach, którzy odebrali jej tych, których kochała.

„Ostry, precyzyjny. Uwodzi emocjonalnym napięciem.” The Hollywood Reporter

„Przemyślana. Głęboka. Zniewalająca. Przełomowa rola w karierze Diane Kruger.” Vogue

„Znakomite, trzymające w napięciu, perfekcyjne kino. Najlepszy film Fatiha Akina od czasu „Głową w mur”.” IndieWire

„Głęboko poruszający. Najlepsza kreacja w karierze Diane Kruger. ” Okiem krytyka

” Genialnie poprowadzony, pomyślany i zagrany.” Bliżej ekranu

Krytycy filmowi podkreślają precyzję, z jaką została zrealizowana filmowa opowieść. Zgodni są również co do tego, że emocjonalne napięcie i wiarygodność thriller zawdzięcza kreacji odtwórczyni głównej roli. Gra Diane Kruger budzi podziw. Reżyserskie mistrzostwo, doskonałe aktorstwo i wysoki poziom realizacji (zdjęcia, montaż) złożyło się na film wciągający i niezwykle poruszający.

„W ułamku sekundy” w kinach od 23 lutego 2018.