Kto zostanie nowym Bondem?

Bez wątpienia filmy o Jamesie Bondzie to jedne z najbardziej lubianych w światowym kinie akcji produkcje. Lubią je zarówno panowie jak i panie, choć można spekulować, że panie nawet bardziej. W końcu pojawia się tam zawsze szarmancki, odważny i przystojny bohater... Tym razem będziemy mieć nowego Bonda. Kto zastąpi Daniela Craiga?

Daniel Craig, Tom Hiddleston, GA.
Daniel Craig, Tom Hiddleston, GA.

Przez ostatnie 10 lat w rolę najpopularniejszego na świecie szpiega wcielał się Daniel Craig. Jako Agent 007 aktor wystąpił w takich produkcjach jak Casino Royale, Quantum of Solance, Skyfall oraz w zeszłorocznym Spectre. Craig postanowił jednak zakończyć karierę Jamesa Bonda i ku rozpaczy fanów powiedział oficjalnie, iż więcej nie zagra jako tajny szpieg.

Jak poinformował dziennik Daily Mail Daniela Craiga nie przekonał nawet kontrakt na dwa kolejne filmy opiewający na 68 mln funtów (ok. 400 mln zł). Nasz wieczny Bond po prostu ma dość!

Tom Hiddleston w jednym z wywiadów stwierdził, że zastanawianie się nad tym, kto zostanie nowym Jamesem Bondem to już „narodowa obsesja”. Według niego Daniel Craig zrobi w swojej karierze jeszcze dużo, dużo więcej.

W tym samym wywiadzie porównał Jamesa Bonda do Johnatana Pine’a (z serialu The Night Manager, którego sam zagrał!). Czy można zatem spekulować, że to właśnie Tom Hiddleston zostanie nowym Agentem 007 ???

Wcześniej pojawiały się plotki, że będzie to Tom Hardy, Idris Elba, a nawet Angelina Jolie! Craig powiedział, że wolałby się pokroić, niż zagrać w kolejnym filmie. Tymczasem Hiddleston uważa, że byłaby to dla niego wyjątkowa szansa, ale zdaje sobie sprawę, że fizyczności tej pracy nie można potraktować lekceważąco.

A Wy? Kogo widzicie w roli nowego Jamesa Bonda???