„Oświadczyny” Whitney G.

Romantyczna podróż w czasie z olśniewających balów debiutantek w Londynie na przykryte zimowym puchem ulice współczesnego Manhattanu.

„Oświadczyny” Whitney G.

Niepoprawna romantyczka Amy nie ma nic do stracenia, kiedy tuż przed Bożym Narodzeniem porzuca ją ukochany i zostaje całkiem sama tysiące kilometrów od rodziny. Odpowiadając na ogłoszenie o osobę do towarzystwa podczas podróży dla tajemniczej starszej pani, nie spodziewa się, że odkryje namiętną historię, która czekała pięćdziesiąt lat, zanim ktoś ją opowie.

Wkrótce Amy wyrusza do Nowego Jorku w towarzystwie ekscentrycznej Georgii Hamilton. Dystyngowana dama nie tylko zaczyna udzielać dziewczynie lekcji dobrego stylu, ale odsłania przed nią bolesną historię z przeszłości. Czy miłość to siła tak potężna, aby wzniecić wspomnienia dni, które minęły dawno temu?

„Oświadczyny” Whitney G.

Życie, które nigdy się nie wydarzyło. Jeden wieczór, który odmienił wszystko na zawsze.
Tasmina Perry nie oszczędza czytelników – szykujcie chusteczki, kubek kojącej herbaty, bo przed Wami wzruszeń moc! Powiedzcie TAK tej poruszającej, romantycznej lekturze! – Olga Kowalska z WielkiBuk.com

 

Tasmina Perry

Porzuciła karierę prawniczą, aby spełniać się w dziennikarstwie kobiecym. Pisywała do najbardziej prestiżowych magazynów, takich jak m.in. „Glamour”. Pracowała jako zastępca redaktora czasopisma „InStyle”. Była również pomysłodawczynią gazety modowo-podróżniczej „Jaunt”. Jej książki zostały wydane w osiemnastu krajach, a wszystkie powieści znalazły się na bestsellerowej liście Sunday Times. Mieszka w Surrey z mężem i synem.

Wpis znaleziono dzięki:

- "Oświadczyny"

- Whitney G.

- Nowości książkowe