„Turbulencja” Whitney G.

Turbulencja - ognista opowieść o zakazanej miłości, która wynosi pod niebo doznań. Spotkali się w chmurach: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu.

„Turbulencja” Whitney G.

Gillian – dziewczyna z dobrego domu – przyjeżdża do Nowego Jorku, by zdobyć sławę jako pisarka. Jednak jej życie wywraca się do góry nogami, gdy otrzymuje od koleżanki zaproszenie na imprezę wśród osobistości Nowego Jorku. Na miejscu poznaje diabelnie przystojnego Jake’a, z którym spędza namiętną noc. Niedługo potem zatrudnia się jako stewardessa. Ku swojemu zaskoczeniu pilotem samolotu, którym leci, jest właśnie Jake. Para decyduje się na prosty układ – seks bez zobowiązań.

Zaczyna się szalona seksowna podniebna podróż. Sceny namiętności na różnych lotniskach, w hotelach i miejscach na świecie. Tajemnicze telefony, problemy rodzinne i mroczne cienie przeszłości, które dopadają Jake’a. Pojawia się też palące ciało i duszę uczucie Gillian. W pewnym momencie bohaterowie będą musieli skonfrontować swoje oczekiwania. Czy wyjdzie im to na dobre?

„Turbulencja” Whitney G.

Whitney G.

To dwudziestoośmioletnia optymistka, który ma obsesję na punkcie podróży, herbaty i wspaniałej kawy. Jest bestsellerową autorką „New York Times” i „USA Today” oraz założycielką The Indie Tea – inspirującego bloga dla niezależnych twórców.
W wolnych chwilach, gdy nie rozmawia z czytelnikami przez komunikator Facebooka, najprawdopodobniej pisze na swojej stronie internetowej http://www.whitneygbooks.com lub dodaje zdjęcia na Instagramie: @whitneyg.author. Jeśli tego nie robi, prawdopodobnie jest zablokowana, pracując nad kolejną szaloną powieścią.