7 sposobów na blask last minute

Kiedy po ciężkim tygodniu pracy przychodzi weekend, a Ty w końcu możesz sobie pozwolić na chwilę szaleństwa... jedyne czego ci potrzeba to 7 sposobów na blask w last minute!

7 Sposobów na blask last minute
7 Sposobów na blask last minute

Po pierwsze: wyśpij się

Sen to czas, kiedy skóra intensywnie się regeneruje. Potrzebny jest każdego dnia, ale już jedna noc potrafi zdziałać cuda. Wyspana skóra jest bardziej gładka i lepiej odżywiona. Dzięki dłuższemu wypoczynkowi cienie pod oczami zmniejszą się.

Po drugie: zrób gimnastykę

Poczujesz się lepiej ze sobą i pobudzisz krążenie. Aktywność fizyczna z rana da Ci powera na cały dzień.

Po trzecie: zrób peeling

Na twarz i ciało, na przykład be organic Peeling do ciała OLEJ ARGANOWY & SŁONECZNIK oraz be organic Peeling myjący do Twarzy BAMBUS & RYŻ. Złuszczysz martwy naskórek i pobudzisz krążenie.

Po czwarte: zadbaj o nawilżenie

Okrężnymi ruchami wklep krem do twarzy. Opuszkami palców zrób delikatny masaż – lepiej się wchłonie (no i to krążenie…). Równie starannie wklep i wmasuj masło do ciała. Już na tym etapie powinnaś czuć się bliżej bogini niż śmiertelniczki.

Po piąte: spójrz w oczy

Połóż na kwadrans na powieki plastry świeżego zielonego ogórka – działa wybielająco. Jeśli ogórek ci nie służy, postaw na… łyżeczki. Jedną ciepłą, druga zimną. Przykładaj je naprzemiennie na powiek i trzymaj przez około minutę. Zakończ zawsze zimnym okładem. Na godzinę przed wielkim wyjściem wklep dobre serum.

Po szóste:

Nie objadaj się niczym ciężkim. Postaw na coś lekkostrawnego i energetyzującego. Pobudzisz krążenie i uzupełnisz żołądek.

Po siódme:

Baw się dobrze: miłość i szczęście to jedyne, co działa lepiej niż kosmetyki 🙂