78-letni Roger Waters z Pink Floyd piąty raz stanął na ślubnym kobiercu!

Kim jest wybranka znanego muzyka i jaka różnica wieku ich dzieli?

Roger Waters wziął ślub
78-letni Roger Waters z Pink Floyd piąty raz stanął na ślubnym kobiercu!. Foto Instagram @rogerwaters

Roger Waters wziął ślub. Dla 78-letniego gitarzysty i wokalisty legendarnego zespołu Pink Floyd to już piąte małżeństwo. Czy tym razem rzeczywiście dopiero śmierć rozłączy zakochanych?

Gwiazdor i… szoferka

Najnowszą żoną znanego muzyka została Kamilah Chavis. Para spotykała się ze sobą od 2016 roku. Pomiędzy Rogerem Watersem, który 6 września skończył 78 lat, a jego ukochaną jest 35 lat różnicy. Co ciekawe, współzałożyciel Pink Floyd poznał 43-letnią Kamilah w… samochodzie. Była ona kierowcą Watersa podczas Coachelli pięć lat temu.

Prowadziła samochód, który mnie wiózł. Byłem w jednym miejscu przez dwa tygodnie i było wiele przesiadek między hotelem a stadionem. Mój ochroniarz siedział z nią z przodu i rozmawiali, a ja siedziałem z tyłu. Nie wiem, coś mnie w niej pociągało – wyznał w wywiadzie z 2018 roku muzyk.

Jak później opowiedział gwiazdor, poderwał przyszłą żonę, pytając, czy kiedykolwiek ktoś mówił jej, że ma piękne kości policzkowe. Kobieta musiała prawdopodobnie słyszeć to po raz pierwszy, skoro kilka lat później poślubiła znanego amanta.

Roger Waters wziął ślub

Współzałożyciel Pink Floyd oraz Kamilah Chavis pobrali się w posiadłości muzyka w Bridgehampton. Gwiazdor postawił na klasyczny garnitur, białą koszulę, a także ozdobną broszę, z kolei jego ukochana zaprezentowała się w koronkowej, prostej sukni, którą ścisnęła czarnym, grubym paskiem. Co może zaskakiwać, panna młoda nie założyła butów na obcasie, ale czarne, płaskie mokasyny. Włosy upięła zaś w ozdobny kok, ozdobiony wiankiem.

Roger Waters wziął ślub
78-letni Roger Waters z Pink Floyd piąty raz stanął na ślubnym kobiercu!. Foto Instagram @rogerwaters

W związku z tym, że dotychczasowe małżeństwa Rogera Watersa kończyły się rozwodami, fani zastanawiają się, czy kolejna miłość muzyka okaże się tą jedyną na całe życie. Wcześniej gwiazdor był żonaty z Judy Trim (1969-1975), Carolyne Christie (1976-1992), Priscillą Phillips (1993-2001), a także Laurie Durning (2012-2015).