Adele udzieliła ślubu!

Adele jest znaną na całym świecie piosenkarką. Ostatnio głośno było o jej chorobie i potrzebie schudnięcia. Dziś wygląda znacznie szczuplej. A ostatnio wcieliła się w rolę pastora!

Foto adele.Instagram

Piosenkarka zdobyła wszelkie uprawnienia do udzielenia ślubu swoim przyjaciołom i otrzymała odpowiednie święcenia. Para, która postanowiła związać się węzłem małżeńskim to Alan Carr i jego partner Paul Drayton. Cała ceremonia miała miejsce w styczniu, ale dopiero teraz zainteresowani pochwalili się całym przedsięwzięciem.

Carr zdradził dziennikarzowi z This Morning, że Adele „jest najmłodszą, najsłodszą i najpiękniejszą osobą na świecie” oraz, że był to najlepszy dzień w jego życiu. Po wszystkim polecieli do Las Vegas na koncert Celine Dion.

Na ślubie Adele zaśpiewała piosenkę dla pary młodej, jednak nie zdradzili, czy był to utwór jej autorstwa. Adele sama pochwaliła się wszystkim na Instagramie. Na zdjęciu ubrana jest w szatę liturgiczną na tle ścianki z kwiatów. Pod zdjęciem napisała: W styczniu udzieliłam ślubu moim przyjaciołom.