Agnieszka Sienkiewicz- Gauer retuszuje swoje zdjęcia? Aktorka ostro o wizerunku gwiazd na Instagramie!

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer zabrała głos w sprawie prowadzenia profilów na Instagramie! Co ma do powiedzenia o retuszowaniu zdjęć kobiet?

foto. instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official

Agieszka Sienkiewicz-Gauer ceni sobie autentyczność w kreowaniu wizerunku w social-mediach. Ostatnio zabrała głos w sprawie oszukiwania przez kobiety co do wyglądu.

Będziecie się śmiali, ale dopiero dziś odkryłam aplikacje do retuszowania zdjęć. Najbardziej podoba mi się opcja wyszczuplania twarzy i powiększanie piersi. Nie odkryłam tylko jeszcze, jak usunąć „zimno” na ustach …. jakieś podpowiedzi ??? Z zachwytem patrzyłam zawsze na zdjęcia pięknych kobiet, gładkich, cycatych, z talią, która sprawia wrażenie, ze modelka złamie się zaraz na pół. Niedościgniony ideał…. Teraz i ja będę mogła być jedną z nich. Piętno 34 lat życia, już nigdy nie będzie widoczne na mej twarzy. Mój biust, nigdy już nie będzie nosił oznak wielu miesięcy karmienia piersią. O MATKO!!!!, o ile uboższe było moje życie i Instagram do tej pory !!!! Marilyn Monroe się myliła!!! To nie diamenty, a RETUSZ „najlepszym przyjacielem kobiety” Nie jestem tylko pewna czy odrobinkę nie przesadziłam. Jak myślicie ???? P.S Subtelnie informuje, ze post, podszyty jest pewna dozą ironii – pisze na swoim Instagramie aktorka.

foto. instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official

Popieracie Agnieszkę?