Aleksandra Żebrowska jest w ciąży

"To nie COVID, to Michał", skomentowała pod zdjęciem testu z dwoma kreskami znana influencerka. W ten nietypowy sposób ogłosiła, że spodziewają się z mężem czwartego dziecka.

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży
Aleksandra Żebrowska jest w ciąży. Foto Instagram @olazebrowska

Aleksandra i Michał Żebrowscy od lat tworzą udany związek. Para pobrała się w 2009 roku i od tego czasu doczekała się trzech synów. Jak się okazuje, ich rodzina niedługo jeszcze się powiększy. Aleksandra Żebrowska jest w ciąży, o czym poinformowała fanów na swoim Instagramie. Zrobiła to w nietypowy, acz przezabawny sposób.

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży

Dwie kreski mimo szczepienia – tak zaczęła swój wpis Żebrowska.

To właśnie przez porównanie testu ciążowego z koronawirusowym influencerka przekazała światu szczęśliwą nowinę. Pod postem rozlała się lawina gratulacji. Obserwujący Aleksandrę, w tym również inni polscy celebryci, też nie zawiedli, i odpowiedzieli na żart bizneswoman w podobnym tonie.

– Szanuję wszystko przez brak dystansu gratulacje kochani – napisała Anna Lewandowska.

– Słabe te szczepionki, a to, że nie zachowujecie dystansu jest totalnie nieodpowiedzialne! – dodała Agata Rubik.

Mama Żebrowska

Influencerka jest założycielką marki Francis & Henry, nazwanej imionami jej dwóch starszych dzieci. Firma ta produkuje ubrania oraz kosmetyki dla kobiet w ciąży. Swoim macierzyństwem Aleksandra Żebrowska dzieli się też często w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 240 tysięcy osób, umieszcza zdjęcia z synkami – Franciszkiem, Henrykiem i Feliksem. Teraz dołączy do nich już czwarta pociecha. Zresztą sama Aleksandra również pochodzi z wielodzietnej rodziny – ma aż siedmioro rodzeństwa!