Amerykańska aktorka jest w ciąży!

Gwiazda takich filmów jak "Piąty element", "Resident Evil'' oraz ,,Gra o honor'' poinformowała fanów i media, że spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka zdradziła również płeć!

 

Amerykańska aktorka jest w ciąży! Foto. Instagram millajovovich

Milla Jovovich spodziewa się wraz z mężem, Paulem W. S. Andersonem, trzeciego dziecka. Tą radosną nowiną aktorka podzieliła się zamieszczając na Instagramie zdjęcie z widocznym brzuszkiem. Artystka dodała również obszerny wpis, w którym opowiedziała fanom jak wyglądał dotąd ten szczęśliwy okres jej życia:

,,Po tym jak 13 tygodni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszane uczucia, od całkowitej radości do przerażenia. Ze względu na mój wiek i utratę ostatniej ciąży, nie chciałam zbyt szybko przywiązać się do dziecka. To oczywiście nie było zabawne. W ciągu ostatnich miesięcy wraz z moją rodziną żyłam jak na szpilkach, czekając na wyniki badań i spędzając większość czasu w gabinetach lekarskich”. 

Aktorka zdradziła również płeć dziecka:

,,Wszystko jest już jasne i dowiedzieliśmy się, że zostaliśmy pobłogosławieni kolejną dziewczynką”.

Milla Jovovich 2 lata temu przeżyła traumatyczne doświadczenie, związane z ciążą. W tym czasie podczas kręcenia filmu, rozpoczął się u niej przedwczesny poród. Niestety lekarze zdecydowali się przeprowadzić aborcję. Gwiazda twierdzi, że doświadczenie to było dla niej niezwykle obciążające psychicznie. Na Instagramie pisała:

,,Poroniłam i powiedziano mi, że muszę być przytomna przez całą procedurę. To było jedno z najbardziej przerażających doświadczeń, jakie kiedykolwiek przeżyłam. Nadal mam koszmary z tym związane. Byłam sama i bezradna. Kiedy myślę o tym, że kobiety mogą stanąć w obliczu aborcji w jeszcze gorszych warunkach niż ja z powodu nowych praw, mój żołądek się wywraca”.

Milla Jovovich jest już mamą dwójki dziewczynek – Ever Gabo i Dashiel Eda.

Wpis znaleziono dzięki:

- Aktorka

- Milla Jovovich

- Ciąża