„Bądź damą, mówili” – odważny manifest Cynthii Nixon

Jak być kobietą? Albo, jaka powinna być kobieta? Odtwórczyni roli Mirandy Hobbes spekuluje nad poprawną odpowiedzią w wideo dla "Girls. Girls. Girls. Magazine".

„Bądź damą, mówili” – odważny manifest Cynthii Nixon

Materiał z udziałem Cynthii Nixon, który wczoraj ujrzał światło dzienne, swoim przekazem wzbudził wiele emocji wśród Internautów. Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” w ciągu zaledwie trzech minut filmiku porusza wiele aktualnych kwestii na temat oczekiwań XXI wieku i ich granic względem kobiet, a tym samym przytoczyła niekończący się temat do dyskusji. Odnosi się do desperackiego poszukiwania ideału, napędzanego przez media.

Wyglądasz niechlujnie. Zapuściłaś się. Nie bądź zbyt gruba. Nie bądź zbyt chuda. Zjedz coś. Schudnij. Przejdź na dietę. Boże, wyglądasz jak szkielet! Mężczyźni nie lecą na kości – wylicza aktorka – Pozbądź się owłosienia. Zakryj rozstępy. Powiększ sobie usta. Zatuszuj zmarszczki botoksem. Zrób sobie lifting i liposukcję. Wyglądaj naturalnie! Za bardzo się starasz, mężczyźni tego nie lubią. Przesadziłaś z poprawkami. Wyglądaj młodo. Starość jest brzydka. Mężczyźni nie lubią brzydoty – nakreśla Cynthia, świetnie opisując dezorientacje, z którą może utożsamić się wiele osób.

W wideo, oprócz narratorki, pojawia się m.in. Rachel McAdams, Robin Wright i Vanessa Hudgens i nie tylko. Nikt nie znalazł się tam przypadkowo.

Wpis znaleziono dzięki:

- Cynthia Nixon

- Seks w wielkim mieście

- Be a lady, they said