Beyoncé śpiewa o zdradach Jaya Z?!

Królowa muzyki pop wydaje kolejny album i potwierdza plotki dotyczące zdrad Jaya Z.

beyonce1
Fot. Beyonce/Instagram

23 kwietnia na kanale HBO odbyła się premiera nowego albumu, jednej z najbardziej znanych światowych wokalistek – Beyoncé. Projekt „Lemonade” to tzw. album wizualny, który łączy ze sobą dźwięk i obraz.

Tak samo jak poprzednim razem, premiera zaskoczyła wszystkich. Piosenkarka do ostatniej chwili utrzymywała wszystko w tajemnicy. Tym razem , zszokowała nie tylko samym wydaniem płyty ale także tekstami.

Patrzę na mój zegarek, on powinien być już dawno z powrotem w domu, dziś żałuję nocy, gdy włożyłam na palec pierścionek (Looking at my watch, he shoulda been home, Today I regret the night I put that ring on) – artystka zdaje się potwierdzać plotki o zdradzie Jaya Z, które od pewnego czasu krążą w mediach.

Mój tata ostrzegał mnie przed takimi mężczyznami jak ty (My daddy warned me about men like you) – Czy więc plotki na temat zdrady były prawdziwe? Artystka zdaje się mówić o nich pewnie i otwarcie, jednak wciąż zastanawiamy się czy to nie kolejna kreacja i zabawa z własnym wizerunkiem.

Czy więc Beyoncé publicznie rozlicza się z własnymi problemami czy to tylko gra? Tego pewnie dowiemy się wkrótce. Czekamy więc na kolejny utwór.