Co łączy Agatę Steczkowską i Conrado Moreno?

Utalentowana, pewna siebie i niepokorna Agata Steczkowska oraz przystojny i uwielbiany przez kobiety Conrado Moreno. Różni, a jednak łączy ich więcej, niż myślicie...

fot. Instagram @agatasteczkowska @conrado_moreno_official

Agata Steczkowska – kompozytorka, multiinstrumentalistka, na którą media zwróciły szczególną uwagę w zeszłym roku, gdy ukończyła kontrowersyjną książkę o swojej rodzinie. Obnażyła w niej najmroczniejsze sekrety klanu Steczkowskich, którymi postanowiła podzielić się również z nami. Co sądzi o współczesnej muzyce i występach m. in. sióstr Godlewskich? – Jestem obdarzona słuchem absolutnym. Jestem świetnym fachowcem. Jednak nawet jak ktoś jest tak zdolny i utalentowany jak ja, musi ćwiczyć. Profesjonalistę pozna się od razu.” – mówi nieskromnie Agata – Społeczeństwo głuchnie, a o takich jak Godlewskie szkoda się wypowiadać. 

Co łączy ją z Conrado Moreno? Otóż znany i lubiany przystojny konferansjer w młodości zajmował się… baletem! Uczęszczał również do szkoły muzycznej, jednak nie ukończył jej. Dlaczego? Co na sumieniu ma Conrado? Jakie tajemnice skrywa Agata Steczkowska? Obejrzyjcie wywiad i sprawdźcie same!