Cofnij się w czasie! Odpowiedz na pytanie i wygraj podróż do XIX-wiecznych dworów i pałaców!

Czy są tu jakieś miłośniczki historii i starodawnych, XIX-wiecznych tradycji? Jeśli tak to lepiej trafić nie mogłyście!!!

KONKURS KSIĄŻKI KUCHNIE I SALONY

Drogie Czytelniczki,

Jeżeli wydaje Wam się, że plotki, bale i skandale to część XXI wieku to czas cofnąć się trochę w przeszłość! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest niesamowita książka przenosząca w czasie!

Do wygrania 3 x:

książka „W salonie i w kuchni. Opowieść o kulturze materialnej pałaców i dworów polskich w XIX w.” Elżbiety Koweckiej.

„W salonie i w kuchni” Elżbiety Koweckiej przenosi nas w świat XIX-wiecznych polskich pałaców i dworów. Przybliża zapomniane zwyczaje i obrzędy, wyjaśnia i opisuje rzeczy, których znaczenie niekiedy dla wielu jest już niezrozumiałe.
Przystępnym stylem, a jednocześnie z rzetelnością badawczą, autorka maluje obraz życia ziemiańskiego, świat zarówno codziennych, jak i odświętnych wydarzeń.
W czasach, gdy powraca moda na odkrywanie świata naszych pradziadków, odnajdywanie sensu nie zawsze zrozumiałych obrzędów, gdy odkrywamy na nowo smak dawnych potraw i napojów, książka Elżbiety Koweckiej jest interesującym i niezastąpionym kompendium
wiedzy, przewodnikiem po zapomnianym, a jakże wspaniałym świecie naszych przodków. 

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod postem przepis kulinarny na danie pochodzące z XIX wieku. 
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (Proszę oznaczać te 3 osoby w komentarzu na Facebooku pod postem dotyczącym TEGO KONKURSU) – opcjonalnie, ale będzie to przemawiało na korzyść.

3 najbardziej wyszukane – wg redakcyjnego jury –przepisy zostaną nagrodzone książką.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 13.06.2016 i kończymy 20.06.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 20 czerwca o godzinie 12.00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>

Wyniki