Czy Britney Spears znowu ma problemy psychiczne?

W najnowszym poście na Instagramie gwiazda muzyki pop dzieli się z fanami trudnymi przeżyciami emocjonalnymi.

Czy Britney Spears znowu ma problemy psychiczne? Foto. Instagram britneyspears

Britney Spears od wielu lat zmaga się z poważnymi problemami psychicznymi. Na początku kwietnia doszło do odwołania koncertów gwiazdy. Powodem był pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Menadżer gwiazdy twierdził, iż za ów stan odpowiadała kumulacja różnych problemów Spears, brak skuteczności przyjmowanych leków oraz zagubienie wynikające z choroby ojca.

Ostatnio piosenkarka opublikowała na Instagramie wpis, w którym podzieliła się z fanami problemem samotności w dużym mieście i żalem z powodu hejtu:

„Życie w Los Angeles to podróż!!! Potrafi być czasami samotne. Nigdy nie wiesz, komu ufać, niektórzy ludzie potrafią być fałszywi. Mam bardzo wąskie grono przyjaciół i po prostu robię to, co mnie uszczęśliwia!!! Pęka mi serce, gdy czasem widzę komentarze pod moimi postami… Więc po prostu decyduję się na nie więcej nie patrzeć… Pozwólmy hejterom robić to, co robią najlepiej… hejtować!!!” 

Pod wpisem Britney pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od fanów. W trudnych chwilach dla artystki oparcie stanowią również synowie oraz ukochany – Sam Asgari, z którym gwiazda stanowi parę od dwóch lat.

Czy Britney Spears znowu ma problemy psychiczne? Foto. Instagram britneyspears

Wpis znaleziono dzięki:

- Britney Spears

- Muzyka pop

- Piosenkarka muzyki pop