Czy Leonardo DiCaprio zdobędzie wreszcie Oscara

W najbliższą niedzielę – w nocy z 28. na 29. lutego – po raz 88. rozdane zostaną Nagrody Akademii Filmowej. Najwięcej nominacji zdobył w tym roku film „Zjawa” z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Cały świat z zapartym tchem czeka czy Leo zdobędzie wreszcie statuetkę. Najbliższy weekend to doskonała okazja, aby przypomnieć sobie inne świetne filmy z jego udziałem.

czy dicapro dostanie oskara

Jeśli jesteście fanami talentu Leonarda DiCaprio a nie mieliście do tej pory okazji zobaczyć wszystkich filmów, w których zagrał, najwyższy czas to nadrobić. Od swojego debiutu w latach 80’ Leo stworzył wiele niezapomnianych kreacji.

Łatwą i wygodną metodą oglądania filmów jest korzystanie z aplikacji VOD, dzięki którym możemy oglądać wybrane przez nas produkcje, kiedy tylko chcemy. W aplikacjach dostępnych na Samsung Smart TV i urządzeniach mobilnych Samsung znajdziemy wiele filmów z Leonardem DiCipario w roli głównej.

„Złap mnie, jeśli potrafisz”

to prawdziwa gratka dla fanów inteligentnej rozrywki. Film, dostępny w aplikacji player.pl, opowiada historię Franka Abagnale (DiCaprio) – słynnego fałszerza z lat 60’, który podrabiając czeki oraz wcielając się w przedstawicieli różnych profesji – od pilota po lekarza – wyłudził z banków 2,5 mln dolarów i trafił na listę 10 najbardziej poszukiwanych przez FBI przestępców nim skończył 21 lat. W roli stróża prawa, który jednocześnie ściga Abagnale’a, ale też jest nim zafascynowany i chce mu pomóc, wspaniały Tom Hanks. Użytkownicy Samsung mogą wykupić dostęp do zasobów player.pl ze specjalną zniżką.

Kolejna genialna rola DiCaprio i kolejna biografia przestępcy to „Wilk z Wall Street”

Film Martina Scorsese okazał się ogromnym sukcesem na całym świecie. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, możesz szybko to nadrobić dzięki aplikacji Cineman VOD. Jeden z największych reżyserów naszych czasów przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street – Jordana Belforta. Jego błyskawiczna droga na szczyt, szybko zdobyta ogromna fortuna i niezwykle rozrzutny styl życia przysporzyły mu zainteresowanie FBI.

Z kolei dzięki aplikacji Onet VoD możemy obejrzeć inny doskonały film Scorsese z Leonardem w roli głównej.

„Aviator”

to historia Howarda Hugesa – amerykańskiego wynalazcy, milionera, producenta filmowego i przystojnego kobieciarza, którego wielką pasją było lotnictwo i bicie rekordów prędkości. Produkcja ma gwiazdorską obsadą – poza DiCaprio, zobaczymy tu m. in. Cate Blanchet i Aleca Baldwina.

„J. Edgar”

Idąc dalej tropem biografii, w których zagrał Leonardo DiCaprio, dochodzimy do filmu „J. Edgar” w reżyserii Clinta Eastwooda (dostępny w aplikacji Chili na Samsung Smart TV i urządzenia mobilne Samsung). Aktor wciela się tu w legendarną postać J. Edgara Hoovera, który przez prawie pół wieku był dyrektorem FBI. Film pokazuje życie prywatne i publiczne jednego z najbardziej wpływowych, kontrowersyjnych i tajemniczych ludzi XX wieku.

„Zjawa”

Leonardo DiCaprio w swojej karierze zagrał wiele świetnych ról i otrzymał wiele ważnych nagród, ale nigdy nie udało mu się zdobyć Oscara. Nominacja za „Zjawę” jest piątą w jego karierze. Czy w tym roku Akademia będzie dla niego łaskawa? Przekonamy się już za parę dni a wcześniej w wolnej chwili