„Top Model” zmienia obsadę! Kogo zabraknie w nowym sezonie?

Od trzeciego sezonu skład ekipy jurorów i prowadzących programu pozostawał niezmienny przez cztery edycje. Tym razem jednak jedna z kluczowych postaci postanowiła zrezygnować z udziału w programie.

foto. facebook.com/TopModelTVN/

Ruszają castingi do nowej, siódmej już edycji programu „Top Model”, w którym kilkanaście młodych osób będzie miało szansę rozpocząć karierę w świecie modelingu. O ile skład jury zmienił się na przestrzeni sześciu sezonów, to prowadzący, modelka Joanna Krupa i tancerz Michał Piróg, pozostawali niezmienni przez cały czas jego trwania.

Wielu fanów show uważa, że to właśnie od pary prowadzących zależy atmosfera programu i trudno im sobie wyobrazić go w innym składzie. Niestety, zbliżający się siódmy sezon prawdopodobnie zrealizowany zostanie bez Michała Piróga.

foto. facebook.com/DzienDobryTVN/

Faktycznie, program bez charyzmatycznego tancerza już nie będzie taki sam. Przypominamy, że miał on również wpływ na losy programu: miał prawo do jednokrotnego przywrócenia wyeliminowanego uczestnika.

foto. facebook.com/KobiecymOkiemTv/

To on był najbliżej domu modelek z całej obsady programu i pełnił rolę mentora. – Mam bardzo dużo zajęć, które się pojawiły i na których ja się skupiam. Coś wygrało, coś przegrało. (…) Życie się toczy, wiele rzeczy zostaje. Trzeba iść dalej do przodu – powiedział Piróg w jednym z wywiadów. Kto zajmie jego miejsce?