Czym zajmie się Wojciech Mann po odejściu z radiowej Trójki?

Po ponad 50 latach pracy przy współtworzeniu ramówki Programu Trzeciego Polskiego Radia, Wojciech Mann zdecydował się zakończyć współpracę z tą stacją. Czym teraz zajmować będzie się dziennikarz?

Czym zajmie się Wojciech Mann po odejściu z radiowej Trójki. Foto Facebook Wojciech Mann Official

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Wojciech Mann po ponad pół wieku działalności w Programie Trzecim Polskiego Radia podjął decyzję o zakończeniu współpracy z tą stacją. Na szczęście dziennikarz nie porzucił profesji na dobre i wraca do swoich słuchaczy w nieco innej, nowatorskiej formie!

Odejście z radiowej Trójki okazało się być dla dziennikarza impulsem do podjęcia w swoim życiu przełomowych kroków. Wojciech Mann stworzył bowiem profile na popularnych mediach społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook. Jak zdradza syn Manna –  dziennikarz zdecydował się na podjęcie owych alternatywnych działań, aby nie pozostawić swoich fanów – słuchaczy samymi sobie. Dla Wojciecha Manna kontakt i więzi budowane z nimi przez minione lata są szczególnie ważne, dlatego dostosowując się do trendów XXI wieku wypuścił do sieci swój pierwszy odcinek ,,O języku polityków”.

Czym zajmie się Wojciech Mann po odejściu z radiowej Trójki. Foto Facebook Wojciech Mann Official

Video możemy obejrzeć na facebookowym profilu dziennikarza. Dotychczas film obejrzało ponad 122 tyś. osób. Nie jest wykluczonym, że w ciągu najbliższych dni może powstać również konto Wojciecha Manna na kanale, jakim jest YouTube, gdzie zamieszczać będzie kolejne, debiutanckie filmiki.

Jak został odebrany pierwszy z nich? Przesłuchajcie sami!

Wpis znaleziono dzięki:

- Wojciech Mann

- Instagram, YouTube

- Program Trzeci Polskiego Radia