Czym zajmuje się żona Pascala Brodnickiego?

Znany kucharz przyznaje, że wraz z żoną – Agnieszką Mielczarek, stanowią niezwykle zgrany duet. Są szczęśliwym małżeństwem, mają wspólne pasje i kibicują sobie w kolejnych wyzwaniach zawodowych. Pascal Brodnicki jest dumny z tego, że internetowy kanał jego partnerki poświęcony zdrowemu odżywianiu cieszy się tak dużą popularnością, a jej poradniki wciąż zyskują nowych czytelników.

Foto pascal_brodnicki_official.Instagram

Agnieszka Mielczarek jest z zawodu coachem zdrowego odżywiania. Pascal Brodnicki bardzo docenia to, że jego żona ma podobne zainteresowania i wie, jak dobrze gotować, co więcej – wiedzą tą umiejętnie dzieli się z innymi. „Zespół, team, rodzina, miłość!” takie motto przyświeca ich związkowi. Oboje dzielą kulinarną pasję i mają starannie wybrane życiowe priorytety.

– Bardzo się cieszę, że moja żona wydała już piątą książkę – „Detoks dla opornych”. Dzięki jej kanałowi, który nazywa się „Agnieszka Mielczarek – jedz inaczej” widzimy, że ona też ma talent do przekonywania do zdrowego jedzenia. Jej kanał pokazuje proste, szybkie przepisy wegetariańskie, żeby mieć świadomość, że jesteśmy tym co jemy, że wszystkie te warzywa, przyprawy i owoce powodują, że inaczej się czujemy – mówi agencji Newseria Pascal Brodnicki, kucharz.

Foto agnieszka_mielczarek_coach.Instagram

Brodnicki przyznaje, że jego żona jest niezwykle charyzmatyczna, pracowita i wytrwale dąży do celu. On sam nie zamierza jej więc ograniczać, wręcz przeciwnie – zachęca do kolejnych aktywności.

– Nie jestem zazdrosny, dlaczego mam być zazdrosny o jej sukcesy? Ja się z nich bardzo cieszę – mówi Pascal Brodnicki.

Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek przez długi czas ukrywali swoje uczucie, oficjalnie łączyły ich tylko sprawy zawodowe – narzeczona została bowiem menadżerką znanego kucharza. Prywatnie para wychowuje 9-letniego synka Leo.