Demi Lovato zwraca się do fanów po przedawkowaniu narkotyków

Piosenkarka niedawno w ciężkim stanie trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Bliscy i fani bardzo przeżyli tę sytuację. Jaką lekcję wyciągnęła z tego Demi?

foto instagram.com/ddlovato

Lovato po wyjściu ze szpitala została otoczona nie tylko opieką rodziny i bliskich, ale także ciepłymi słowami wsparcia od fanów z całego świata. Postanowiła podziękować im za wsparcie, które z pewnością było jej potrzebne. O incydencie pisaliśmy tutaj.

Tydzień po akcji ratunkowej, Demi zdecydowała się na komentarz całej sprawy. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała poruszający wpis, który skierowała do swoich fanów:
–  Wiem już, że jest to ciężka choroba, która nie znika z czasem. To coś, z czym muszę nadal walczyć i jeszcze nie skończyłam. Chcę podziękować Bogu, za utrzymanie mnie przy życiu. Jestem wdzięczna swoim fanom za to, że wspierali mnie przez ostatni tydzień i wcześniej. Wasze pozytywne myśli i modlitwy pozwoliły mi znaleźć właściwą drogę w tym trudnym czasie. Chcę podziękować mojej rodzinie, mojemu zespołowi, obsłudze Cedars-Sinai, któa była przy mnie przez cały ten czas. Bez nich nie mogłabym teraz napisać wam tego listu – pisała na Instagramie. – Miłość, jaką mi wszyscy pokazaliście, nigdy nie będzie zapomniana. Patrzę w przyszłość i zmierzam do dnia, w któym będę mogła powiedzieć, że jestem po drugiej stronie. Nie przestanę walczyć. 

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

Mamy nadzieję, że po wielu próbach zerwania z nałogiem, tym razem uda się jej pokonać go, mimo wielu przeciwności. Trzymamy za nią kciuki!