Angelina Jolie z rodziną w bajkowej sesji dla Vogue’a. Aktorka szczerze o swoim małżeństwie

Angelina Jolie i Brad Pitt to bez wątpienia najpopularniejsza para Hollywood. W najnowszym wywiadzie dla Vogue'a aktorka opowiada o małżeńskich problemach i o tym, dlaczego chciałaby być już 10 lat starsza.

Dlaczego Angelina Jolie nie może doczekać się swoich 50-tych urodzin3
Dlaczego Angelina Jolie nie może doczekać się swoich 50-tych urodzin? Zdjęcie Vogue.com

Hollywoodzka para wraz z dziećmi wzięła udział w bajkowej sesji zdjęciowej dla Vogue’a. Film „By the Sea” to dzieło Angeliny, w którym ona i Pitt nie pierwszy raz zagrają małżeństwo. W ramach jego promocji aktorka udzieliła szczerego wywiadu. Jej słowa jak zawsze inspirują. 

Dlaczego Angelina Jolie nie może doczekać się swoich 50-tych urodzin
Dlaczego Angelina Jolie nie może doczekać się swoich 50-tych urodzin. Zdjęcie Vogue.com

Jolie przyznaje, że relacja obojga nie zawsze jest idealna.  – Film nie jest autobiograficzny. Brad i ja mamy swoje problemy, ale gdyby nasze postacie miały podobne rozterki, nie bylibyśmy w stanie nakręcić filmu. Jako artyści chcieliśmy wyjść z naszej strefy komfortu. Zaprezentować czyste aktorstwo. To nie jest najbezpieczniejszy pomysł, ale żyje się raz – wyznała Angelina.

 

Dlaczego Angelina Jolie nie może doczekać się swoich 50-tych urodzin7
Dlaczego Angelina Jolie nie może doczekać się swoich 50-tych urodzin. Zdjęcie Vogue.com

Aktorka opowiedziała także o konieczności usunięcia jajników i profilaktycznej mastektomii. – Chciałabym, żeby moja mama miała możliwość takiego wyboru.

Po przejściu menopauzy, Angelina nie może doczekać się, kiedy skończy 50 lat. – Moja babcia i moja mama zaczęły umierać po czterdziestce. Mam teraz 40 lat. Nie mogę się doczekać, kiedy skończę 50 i będę z tego dumna.

Za obiektywem stanęła znana fotograf gwiazd Annie Leibovitz.

Dlaczego Angelina Jolie nie może doczekać się swoich 50-tych urodzin4
Dlaczego Angelina Jolie nie może doczekać się swoich 50-tych urodzin. Zdjęcie Vogue.com