Dorota Wellman w ostrych słowach w nowej kampanii

Dorota Wellman (55 l.) znana jest z odważnych, czasem kontrowersyjnych wręcz wypowiedzi. O Agacie Dudzie powiedziała: "Pierwsza dama jest milczącą kukłą, która stoi i ładnie się uśmiecha!". Kilka tygodni temu przyznała się, że uderzyła mężczyznę, który w jej obecności znęcał się na psem. Otwarcie wyraziła również sprzeciw przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. A o co chodzi tym razem...?

Dorota Wellman. Fot. GA
Dorota Wellman. GA

Ulubienica fanów „Dzień Dobry TVN” wzięła udział w Kampanii Przeciwko Homofobii Ramię w ramię po równość, która skupia osoby wspierające środowiska LGBT.

Wellman nie byłaby sobą, gdyby jej udział w jakimś przedsięwzięciu nie odbył się z nutką kontrowersji. Tym razem dziennikarka w ostrych słowach zadeklarowała swoje poparcie dla osób kochających inaczej:

Mnie proszę Państwa gówno obchodzi, kto z kim sypia, tylko jakim jest człowiekiem. Czy ktoś jest gejem czy lesbijką nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Jestem otwarta na to, że świat jest różnorodny – powiedziała Wellman w specjalnym spocie. Ja mam pięć par przyjaciół. Razem wyjeżdżamy na wakacje, razem obchodzimy święta, razem spędzamy wolne chwile. Jesteśmy sobie bardzo bliscy. Bardzo sobie pomagamy. Pięć par. Cztery pary mieszane, a jedna para jednopłciowa. Nikomu z naszych przyjaciół ani nam nie przeszkadza, że taka para jest w naszym towarzystwie. Akceptujemy tę parę w pełni uważając ich za pełnoprawny związek i za pełnoprawną rodzinę.Mieszkają obok mnie. Jak chcą zostawić koty pod moją opieką to ja nie mam z tym problemu. Szczególnie, że potem to moi chłopcy, moi geje opiekują się moim psem – dodała.

Co myślicie o tej akcji? Dorota ma wyjątkowy talent do zwracania uwagi opinii publicznej na sprawy ważne i trudne w sposób odważny i bezpośredni. A o takich sprawach należy mówić wprost. Nam się podoba!

Zobaczcie spot z udziałem Doroty: