Duży sukces polskiej modelki!

Finalistka ,,Top Model 7'' wystąpi na Paryskim Tygodniu Mody. Modelka pójdzie w pokazie marki Etam.

Duży sukces polskiej modelki! Foto. Instagram annamarkowska_official

Podczas tegorocznej edycji Paryskiego Tygodnia Mody wystąpi jedna z finalistek Top Model – Anna Markowska. Modelka pójdzie w pokazie marki Etam podczas drugiego dnia imprezy. To niewątpliwie duży sukces Markowskiej – Tydzień Mody w Paryżu to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Europie. Podczas imprezy prezentowane są nowe kolekcje ubrań topowych projektantów, takich jak Chanel czy Louis Vuitton oraz innych marek odzieżowych.

Modelka dobrą nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie:

,, Kochani, to chyba naprawdę się wydarzyło, choć jeszcze do mnie nie dociera… !!! Dostałam pokaz podczas Paris Fashion Week !!! Ogromne Show marki @etam  Pokaz odbędzie się na stadionie Roland Garros w Paryżu, 4000 gości, 53 kraje transmitują show !!!! Nie mówiłam Wam wcześniej bo byłam pewna, że to absolutnie nie możliwe…  marzenia się spełniają… ❤️”

Duży sukces polskiej modelki! Foto. Instagram annamarkowska_official

Przypomnijmy, że Anna Markowska przeżyła walkę z nowotworem głowy. Przeszła pięć operacji oraz dwa przeszczepy, po których zostały jej blizny. Choroba przerwała karierę modelki, którą zaczęła w wieku 16 lat. Agencja pod której była opieką zerwała z nią kontrakt, a dziewczyna straciła nadzieję, że jeszcze powróci do modelingu. Na szczęście po 3 latach Markowska wygrała walkę z nowotworem i kompleksami, co udowodniła występem w siódmej edycji Top Model. Dziewczyna zachwyciła tam jurorów i dotarła do finału show.

Duży sukces polskiej modelki! Foto. Instagram annamarkowska_official

W tym roku Paryski Tydzień Mody rozpoczął się 23 września i potrwa do 1 października. Ani Markowskiej życzymy udanego występu podczas imprezy!