Gwen Stefani podzieliła się zdjęciami ze ślubu

Gwen Stefani i Blake Shelton po 6 latach związku w końcu zostali małżeństwem. Ślub odbył się w ubiegłą sobotę na ranczu należącym do pana młodego. Para pochwaliła się zjawiskowymi zdjęciami z ceremonii.

Gwen Stefani
Gwen Stefani podzieliła się zdjęciami ze ślubu. Foto Instagram @gwenstefani

Gwen Stefani i Blake Shelton wzięli ślub! Para spotykała się 6 lat, zanim zdecydowała się zalegalizować związek. Piosenkarka i gwiazdor country pobrali się 3 lipca na ranczu w Oklahomie. Teren ten należy do Blake’a Sheltona, który z okazji ceremonii wybudował na nim niewielką kaplicę.

Gwen Stefani pokazała zdjęcia ze ślubu

Kadry ze ślubu Gwen i jej ukochanego pojawiły się na Instagramie wokalistki. Zakochani pozują na nich m.in. obok niezwykle wystawnego tortu, a także na kamiennym klifie. Panna młoda pokazała się w dwóch kreacjach z domu mody Vera Wang – klasycznej, długiej sukni oraz krótkiej, która odsłoniła białe kowbojki na szpilce. Ten typ butów niewątpliwie pasował do klimatu rancza, na którym odbywała się uroczystość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Gwen Stefani (@gwenstefani)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Gwen Stefani (@gwenstefani)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Vera Wang (@verawang)

Historia miłości

Para poznała się w 2015 roku podczas kręcenia amerykańskiego formatu „The Voice”, w którym obie gwiazdy pełniły rolę trenerów. Artysta country był wtedy świeżo po rozwodzie z piosenkarką Mirandą Lambert. Gwen również zakończyła w tamtym okresie trwający 14 lat związek Gavinem Rossdalem. Ojciec trójki dzieci wokalistyki nie był bowiem najwierniejszym mężem.
Shelton i Stefani bardzo szybko zapałali do siebie uczuciem. Ich fani wiedzieli, że ślub to tylko kwestia czasu, niemniej 51-letnia wokalistka i jej ukochany czekali aż 6 lat, by zalegalizować związek.