Gwen Stefani, wokalistka No Doubt rozwodzi się

Gwen Stefani jest wokalistką zespołu No Doubt. Zespół powstał w 1986 roku, jednakże przez pierwsze lata istnienia nie był doceniany. Dopiero w 1995 roku piosenka "Don't Speak" przyniosła światową popularność, a hit nie schodził z list przebojów. W 2004 wokalistka zajęła się karierą solową. Wydała dwa albumy Gwen "Stefani Love. Angel. Music. Baby" i "The Sweet Escape".

Gwen Stefani i Gavin Rossdale. GA
Gwen Stefani i Gavin Rossdale. GA

Gwen z Gavinem Rossdalem była w związku 20 lat. Wspólnie doczekali się trzech synów. Czas nie okazał się zbyt łaskawy. Decyzja o zakończeniu 13 letniego małżeństwa została podobno podjęta wspólnie przez obu małżonków.

Nadal będą wspólnie wychowywać synów, jednakże ich drogi się rozejdą. Obie indywidualności, mimo zaangażowania w swoje projekty nie wytrzymały próby czasu.

Gwen Stefani jest wokalistką zespołu No Doubt.  Zespół powstał w 1986 roku, jednakże przez pierwsze lata istnienia nie był doceniany. Dopiero w 1995 roku piosenka  „Don’t Speak” przyniosła światową popularność, a hit nie schodził z list przebojów. W 2004 wokalistka zajęła się karierą solową. Wydała dwa albumy Gwen „Stefani Love. Angel. Music. Baby” i „The Sweet Escape”.

Gavin McGregor Rossdale to brytyjski muzyk i wokalista w zespole rockowym Bush w którym śpiewa i gra na gitarze. W latach 2004-2006 współtworzył grupę Institute.

Pamiętacie ten koncert?

źródło: People