Gwiazdy na premierze pewnego produktu u Kendall Jenner. Kto się pojawił?

Ruszył kolejny biznes w rodzinie Kardashianów. Kilka dni temu miała miejsce premiera linii alkoholu promowanej przez Kendall Jenner - tequili "818".

Kendall Jenner
Gwiazdy na premierze tequili Kendall Jenner. Kto się pojawił? Foto Instagram @kendalljenner

Kendall Jenner wystartowała z promocją autorskiego alkoholu. Od niedawna w jej social mediach zaczęły pojawiać się zdjęcia tequili „818”, a kilka dni temu celebrytka zorganizowała przyjęcie, podczas którego miała miejsce premiera wysokoprocentowego napoju. Impreza odbyła się w popularnej wśród gwiazd restauracji The Nice Guy w Los Angeles. Nie zabrakło prawie całego klanu Kardashianów. Pojawiło się także wiele innych znanych twarzy, które postanowiły świętować sukces modelki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

Z Kardashianek zabrakło jedynie Kourtney. Na premierze pojawiła się również ich mama, Kris Jenner, z partnerem. Poza tym Kendall gościła Justina i Hailey Bieberów, Kate Hudson, Drake’a, Chrisa Browna, Winnie Harlow czy Katy Perry.
Tequila „818” jest już dostępna w amerykańskich supermarketach. Alkohol celebrytki cieszy się sporym zainteresowaniem, choć sposób jego promocji nie wszystkim przypadł do gustu. Internauci krytykowali Kendall, ponieważ reklamując produkt, wystylizowała się na kowbojkę. Niektórzy uważają to za zawłaszczenie kulturowe.