Ten halloweenowy strój jest bardzo sexy! Kto pokazał się toples?! [video]

Przyjęcia z okazji Halloween są coraz popularniejsze. Na "krwawe" imprezy chodzą już nie tylko szaleńcy, ale gwiazdy i celebryci, a wszyscy oni prześcigają się w pomysłach na najoryginalniejszy kostium. Tej gwieździe jednak na tym nie zależy - najważniejsze, żeby było sexy!

@JoannaKrupa/Instagram
@JoannaKrupa/Instagram

Joanna Krupa, bo o niej mowa w tym roku wybrała bardzo kolorowy i niezwykle seksowny kostium… Modelka przyszła na imprezę halloweenową… toples!

@JoannaKrupa/Instagram
@JoannaKrupa/Instagram

Na zdjęciach w serwisie Instagram możemy podziwiać strój Krupy w całej okazałości! Gwiazda zamieściła nawet krótki filmik z bardzo dużym zbliżeniem na swoje kształtne piersi, na tę okazję pomalowane i oklejone kolorowymi kryształkami! Całość, wraz z krótką spódniczką i kolorowymi skrzydłami tworzy piękny kostium „Miss Butterfly”.

https://www.instagram.com/p/BMKEOkEgFym/?taken-by=joannakrupa

Hollywood kocha Halloween i co roku możemy podziwiać wyścig największych gwiazd o najlepszy kostium. Do tej pory największą kreatywnością wykazywała się topmodelka Haidi Klum, która w ubiegłych latach wystąpiła między innymi jako człowiek bez skóry i kruk z Edgara Allana Poe.

W tym roku prawdziwą furorę zrobiła Katy Perry i Orlando Bloom, którzy przebrali się za… Hillary Clinton i Donalda Trumpa!

@KatyPerry/Instagram
@KatyPerry/Instagram

Słynna piosenkarka przyszła na imprezę w towarzystwie mężczyzny przebranego za Billa Clintona, jednak jej prawdziwy partner, przebrał się za rywala Hillary w wyścigu o fotel prezydenta – Donalda Trumpa (na zdjęciu w tle). Fani rozpoznali Blooma po bransoletce na jego lewym nadgarstku. Nie sposób nie zauważyć, że kostium aktora jest bardzo prześmiewczy. Po tym wieczorze nikt nie ma wątpliwości, na kogo zagłosują te gwiazdy 😉