Horoskop od 3 do 10 czerwca 2024

To będzie wyjątkowy i dynamiczny tydzień. Czy sprostacie biegowi wydarzeń?

Baran

Barany wstaną w poniedziałek lewą nogą i rozpoczną tydzień w kiepskim nastroju, ale już od południa będą bardzo towarzyskie, kontaktowe i optymistyczne. Od czwartku życie towarzyskie ucichnie, w pracy powinny kierować się intuicją i powinny uważać na osoby nieszczere. W weekend będą w swoim żywiole, nastawią się na ruch i sport, powinny jednak
uważać na drogach.

Byk

Byki na początku tygodnia mogą być podenerwowane, pomimo tego, iż w ich życiu wszystko dobrze się teraz układa. Źle się będą czuć wśród ludzi, a ich pomysły będą wydawały im się wyjątkowo głupie. Od czwartku będą nastawione na uczucia, będą empatyczne i pomocne innym. Wolne Byki mogą się teraz zakochać. W weekend będą nastawione na aktywny wypoczynek.

Bliźnięta

Bliźnięta na początku tygodnia będą bardzo pomysłowe, a ich kreatywność będzie podobać się przełożonym. Będą wprowadzać zmiany w swoim otoczeniu i będą zawierać nowe znajomości. Od czwartku mogą być zmęczone, osłabione, dopadnie je chandra, mogą mieć złe relacje z innymi. W weekend poczują przypływ sił, wyjadą gdzieś, nastawią się na sport i czynny wypoczynek.

Rak

Raki w pierwszych dniach tego tygodnia będą towarzyskie, kontakty z ludźmi mogą stać się oparciem w sprawach zawodowych, wszystko będzie im szło jak z płatka. Od czwartku będą w dobrym humorze, będą romantyczne i sentymentalne, więc będzie to dobry czas dla miłości i związków. W weekend mogą być rozdrażnione, poirytowane, w relacjach z najbliższymi może dochodzić do nieporozumień.

Lew

Lwy w pierwszych dniach tygodnia będą miały mnóstwo nowych pomysłów w kwestiach zawodowych, będą kwitnąć i błyszczeć w kontaktach towarzyskich. Od czwartku nastawią się na życie wewnętrzne, mogą uciekać od ludzi, uda im się wyciszyć i przemyśleć pewne rzeczy. W weekend będą pełne energii, wypełnią czas sportem i życiem towarzyskim, niejeden Lew umówi się na randkę.

Panna

Panny na początku tygodnia mogą czuć się przytłoczone ilością kontaktów z innymi ludźmi oraz pracą umysłową jaką będą musiały wykonać, przez co mogą być nieco zmęczone. Od czwartku będą niespokojne, wiele spraw ulegnie zawieszeniu, powinny zdać się na intuicję i poczekać zamiast walczyć z przeciwnościami. Samotne Panny mogą się teraz zakochać. W weekend nastawią się na ruch na świeżym powietrzu.

Waga

Wagi w pierwszych dniach tygodnia będą bardzo towarzyskie, nastawione intelektualnie do życia, będą miały dobre pomysły, które warto będzie wprowadzić w życie. Od czwartku mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji, będą chwiejne i chaotyczne. Praca może sprawiać im kłopoty. W weekend będą bardzo romansowe, chętnie będą umawiać się na randki, nastawią się na ruch i działanie.

Skorpion

Skorpiony rozpoczną tydzień w okropnym humorze, będą rozdrażnione i przybite, wszystko będzie je denerwować, a relacje z ludźmi będą pozostawiać wiele do życzenia. Od czwartku się wyciszą, znajdą czas dla siebie i zyska na tym ich życie osobiste. Prowadzić je będzie intuicja. W weekend będą w ruchu, w sporcie będą pobijać własne rekordy, ale powinny uważać i nie podchodzić do tego zbyt ambicjonalnie.

Strzelec

Strzelce od poniedziałku będą źle znosić ograniczanie ich wolności, będą bardzo towarzyskie, a ich pomysły będą inspiracją dla innych. Będą w doskonałej formie intelektualnej. Od czwartku zmieni się aura wokół nich, mogą czuć się zmęczone, a relacje z innymi nie będą im wychodzić. W weekend nadrobią zaległości w sporcie, energia będzie je rozpierać, będą się dobrze bawić.

Koziorożec

Koziorożce od poniedziałku mogą mieć problemy z koncentracją, rozpraszać je będzie towarzystwo innych ludzi, ciężko będzie im zaakceptować jakiekolwiek zmiany. Od czwartku będą łagodnie podchodzić do błędów swoich i innych ludzi, będą wrażliwe i uczuciowe, mogą się zakochać. W weekend będą rozdrażnione, wszystko będzie je irytować, ciężko będzie im się dogadać z najbliższymi.

Wodnik

Wodniki na początku tygodnia będą w swoim żywiole, będą gejzerem wspaniałych pomysłów, będą miały nowatorskie podejście do dotychczasowych problemów. Zapowiada się na dużo kontaktów z ludźmi. Od czwartku mogą czuć się przytłoczone nadmiarem emocji w otoczeniu, trudno będzie im się dogadać z bliską osobą. Weekend spędzą wśród ludzi, w ruchu, uprawiając sport.

Ryby

Ryby zaczną tydzień w niezłej formie, choć nadmiar kontaktów z ludźmi może je nieco męczyć i rozpraszać. Nastawione będą na działania humanitarne i idealistyczne, ważne będą spotkania z przyjaciółmi. Od czwartku nie będą miały jasności jakie decyzje podejmować, powinny zaufać wówczas swojej intuicji. W weekend będą przebywać wśród ludzi, pociągać je będzie aktywny wypoczynek.