Horoskop od 2 do 9 października 2023

Gwiazdy przestrzegają przed kłamstwem, ktoś będzie próbował Tobą manipulować, poprzez nieprzekazywanie całej prawdy.

Horoskop od 7 do 14 października

Baran 21.03 – 20.04

Zastanów się czego naprawdę pragniesz i zacznij w tym tygodniu wcielać to w życie. Gwiazdy sprzyjają realizacji siebie, realizacji tego co dl Ciebie ważne . Stanie przed Tobą szeroka perspektywa rozwoju osobistego, zastanów się jaki kierunek chcesz obrać zarówno w pracy zawodowej jak i w rozwijaniu siebie. Pamiętaj, w tym tygodniu ważna jesteś TY, nie wszyscy na około…

Byk 21.04 – 20.05

Drogi Byku – czas na poszerzenie swoich horyzontów. Zapisz się na kurs, szkolenie, czy skorzystaj z innej formy nauki , może warto kupić jakąś książkę, która zainspiruje Cię do rozwoju? Nic nie dzieje się samo, gwiazdy jasno wskazują, że już czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce.  Nauka, nauka i jeszcze raz nauka – to temat przewodni dla Ciebie w tym tygodniu.

Bliźnięta 21.05 – 21.06

Kochany Bliźniaku – nie wszystko musisz robić sam… Naucz się prosić o pomoc. Zawsze jesteś dla innych – teraz czas , by tobie ktoś pomógł. Czas pozbyć się skostniałych zasad i otworzyć się na to co nowe. Nie oceniaj siebie tak surowo, pozwól sobie w tym tygodniu na odrobinę szaleństwa…

Rak – 22.06 -22.07

Drogi Raku, twoja dusza pragnie wyrażać się w sposób kreatywny. Czas byś uwolniła swoja ekspresję i naprawdę nie jest ważne w jaki sposób… Malowanie, pisanie, taniec, twórcza kreacja manualna – to tylko kilka możliwości. Takie zajęcia pozwolą Ci uwolnić się od napięcia, którego może być sporo w tym tygodniu…Nie pozwól wejść sobie na głowę i stawiaj otoczeniu jasne granice.

LEW – 23.07-23.08

Lwie – czas najwyższy rozruszać swoje ciało! Gwarantuję, że jakość Twojego życia poprawi się dzięki jodze czy innym ćwiczeniom. Zastanów się jaka aktywność jest dla ciebie najlepsza i do dzieła! Warto spojrzeć obiektywnie na siebie, czy przypadkiem nie popełniasz zbyt dużo grzeszków „kulinarnych”? Doskonały czas na detoks i odtrucie organizmu.

Panna 24.08 – 23.09

Ten tydzień w dużej mierze będzie wiązał się dla Ciebie ze słowem pisanym. Zaczniesz pisać książkę, opublikujesz jakąś ważną informację lub rozpoczniesz zapisywanie swoich myśli. Pamiętaj, że jesteś kreatorem swojego życia, a Twoja wewnętrzna mądrośc bardzo chce ujrzeć światło dzienne – podziel się nią z innymi.

WAGA 24.09 – 23.10

Droga Wago – w tym tygodniu czeka cię wyjazd. Możesz wyskoczyć za miasto, lub udać się w dalszą podróż, z pewnością jednak będziesz w trasie. Gwiazdy przestrzegają przed kłamstwem, ktoś będzie próbował Tobą manipulować, poprzez nie przekazywanie całej prawdy. Rozejrzyj się i zastanów, komu naprawdę możesz ufać, a kto tylko udaje przyjaciela dla własnych korzyści.

Skorpion 24.10 – 22.11

W tym tygodniu będziesz pełnił rolę doradcy. Co najmniej kilka osób będzie chciało przedyskutować z Tobą ważne dla nich sprawy. Masz w sobie ukrytą umiejętność pomagania poprzez słowo, znajdź więc czas dla innych. Unikaj stresu i gwałtownego podejmowania decyzji, ponieważ może się to skończyć ostrym konfliktem. Podchodź do wszystkiego z dziecięcym optymizmem.

Strzelec 23.11 – 21.12

Drogi Strzelcu, zastanów się jaką wiedza możesz podzielić się poprzez pisanie artykułów, bloga czy postów w social mediach. Możesz być dla wielu ludzi inspiracją i doskonałym doradcą. Pisz, pisz, i jeszcze raz pisz – sprawi Ci to wiele radości, a także pomoże i rozbawi wielu ludzi! W tym tygodniu będziesz miała wokół siebie ludzi, którzy będą Cie wspierać i rozumieć, niczym więc nie musisz się martwić .

Koziorożec 22.12 – 20.01

Ten tydzień to czas podjęcia konkretnych decyzji. W którą stronę chcesz iśc, z kim chcesz być, z kim współpracować ? Podejmij decyzję opartą na prawdziwych pragnieniach swojego serca , gdyż od tego zależy Twoja przyszłość. Twoje marzenia są w zasięgu ręki , czas najwyższy na ich realizację. Twoi najbliżsi będą potrzebować w najbliższych dniach twojego ciepła i miłości

Wodnik 21.09 – 19.02

Drogi wodniku w tym tygodniu pójdziesz na koncert lub do klubu. Gwiazdy jasno pokazują, że będzie Cie otaczała muzyka. Jeśli nie lubisz miejsc, w których jest dużo ludzi, może warto pomedytować przy kojących dźwiękach uzdrawiającej, pięknej muzyki ?
W drugiej połowie tygodnia będziesz pełnił rolę sędziego – pamiętaj, aby pozostać w równowadze i oceniać sprawiedliwie…

Ryby 20.02 – 20.03

U wielu Ryb w tym tygodniu uaktywni się naturalna umiejętność energetycznego uzdrawiania. Podniosą się Wasze wibracje i będziecie kojąco wpływać na otoczenia.
W drugiej połowie tygodnia może dopaść  melancholijny nastrój. Nie oceniaj siebie tak surowo, sabotowanie samego siebie i brak wiary we własne siły wywoła poczucie przygnębienia.