Jak sprawdza się Natalia Siwiec w roli macochy?Czy jest autorytetem dla 13-latka?

Planuję dziecko, gdy zdejmę aparat ortodontyczny – mówi Natalia Siwiec. Na razie jednak modelka przelewa uczucia macierzyńskie na swego pasierba. Twierdzi, że uwielbia być macochą, a z 13-letnim Mateuszem ma doskonały kontakt, oparty na koleżeńskich relacjach.

 

Natalia Siwiec. GA
Natalia Siwiec. GA

Natalia Siwiec od 10 lat związana jest z Mariuszem Raduszewskim  w 2012 roku w Las Vegas para wzięła skromny ślub, którego dotąd nie zarejestrowała w Polsce. Modelka kilkakrotnie wspominała, że pragnie powiększyć rodzinę, jak dotąd jednak nie zdecydowała się na macierzyństwo. Twierdzi, że powstrzymuje ją kondycja współczesnego świata.

–  To, co się dzieje ze światem, to, co się dzieje z młodzieżą w tych czasach, jest trochę przerażające i zaczynam się zastanawiać, czy to jest na pewno dobry pomysł. Ale oczywiście, chcę mieć dziecko i to już niedługo, jak ściągnę aparat – mówi Natalia Siwiec agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka założyła aparat ortodontyczny w kwietniu tego roku. Według jej lekarki leczenie potrwa co najmniej 12 miesięcy. Natalia Siwiec skupia się na opiece nad swoim pasierbem, synem Mariusza Raduszewskiego z poprzedniego związku. Twierdzi, że Mateusza od początku kocha jak własne dziecko i ma z nim doskonały kontakt.

– Mam do niego bardzo matczyne uczucia. Gdzieś tam staram się też przyłożyć swoją cegiełkę do wychowania jego. Bardzo lubię być macochą. Mati jest zresztą takim moim oczkiem w głowie, jest przekochany, mam z tego bardzo dużo zabawy, uwielbiam go i bardzo się cieszę, że go mam – mówi Natalia Siwiec.

Mateusz ma obecnie 13 lat, wkracza więc trudny, nastoletni wiek. Natalia Siwiec zdaje sobie sprawę z tego, że najbliższe lata będą wymagały dużo pracy od całej trójki. Na razie ma z Mateuszem relacje kumpelskie.

– On mi dużo pokazuje, ja również lubię mu pokazywać jakieś nowinki. To jest bardzo ciekawe. Zresztą on mnie uświadamia, jaki jest teraz ten świat 13-latków, niestety, zatkało mnie kilka razy – mówi Natalia Siwiec.

Modelka spędza z Mateuszem bardzo dużo czasu, co widać po zdjęciach, które chętnie publikuje na portalach społecznościowych. Razem chodzą na mecze, koncerty i wyjeżdżają na wspólne wakacje.