Jak urządzić summer party, które podbije Instagram!

Sierpniowe weekendy = doskonały moment na summer party! Poznaj rady stylistek Westwing, dzięki którym Twoje przyjęcie podbije Instagram!

Jak urządzić summer party, które podbije Instagram!

Szkło w kolorach tęczy

Wymień transparentne szkło na kolorowe! Wprowadź ten pozytywny akcent w szklankach i kieliszkach, a dzięki rozróżnieniu na kolory nikt nie zapomni, gdzie zostawił swój napój. Ten trend pojawił się w tym sezonie i prędko nas nie opuści!

Owocowo i soczyście

Jeśli lato, to owoce! Soczyste, pełne kolorów i niepowtarzalnego smaku. Same w sobie stanowią ciekawą dekorację stołu. Możesz jednak pójść o krok dalej i wykorzystać ten motyw na różnorodnych naczyniach do serwowania. „Biały serwis to ponadczasowy wybór, ale… mamy lato! Puść wodze fantazji i wybierz kolorową zastawę – wzorzyste talerze, półmisek w kształcie ananasa, paterę z motywem arbuza. Te owoce będą wyglądały intrygująco niezależnie od tego, jak długo potrwa Twoje przyjęcie!” – radzi Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing.

Jak urządzić summer party, które podbije Instagram!

Gorączka złota

Uzupełnij swoją stołową aranżację o złote detale w postaci sztućców, obrączek na serwetki i akcesoriów barmańskich. Będą pięknie odbijały promienie słoneczne, a intensywne kolory (patrz punkt 2) wybrzmiewają najpiękniej w towarzystwie złota. Efekt WOW gwarantowany!

Postaw na kolor!

Niech kolorowe i wzorzyste tekstylia opanują to przyjęcie! Stylistki Westwing radzą postawić na najmodniejsze połączenie tego sezonu, czyli róż i pomarańcz. Wykorzystaj je przy nakrywaniu stołu, ale także wokół niego – na pledach, poduszkach, ręcznikach, akcesoriach.

Jak urządzić summer party, które podbije Instagram!

Rodem z tropików

Wykorzystaj najmodniejszy trend lata – tropic! Flamingi, palmy, kaktusy są popularne od kilku sezonów, ale wciąż bardzo modne. Wykorzystaj je, aby nadać swojemu przyjęciu charakter tropikalnego kurortu. Jak? Postaw na leżaki z palmowym wzorem, lampki w kształcie kaktusów i wielkiego, dmuchanego flaminga!

Jak urządzić summer party, które podbije Instagram!