Jak zachwycić wyglądem na sylwestra?

Każda z nas chce wyglądać olśniewająco na sylwestra i karnawał, ale żeby osiągnąć oczekiwany efekt powinnyśmy pamiętać nie tylko o odpowiedniej kreacji, makijażu i fryzurze. Przede wszystkim powinnyśmy świetnie się czuć i zadbać o dobrą, zrelaksowaną kondycję naszego ciała i twarzy. Jak możemy to zrobić?

 Jak zachwycić wyglądem na sylwestra?
Jak zachwycić wyglądem na sylwestra?

1. Postaw na masaż! Pozwól sobie na chwilę relaksu! Podczas 30-minutowego masażu wybranej części ciała oderwiesz się od codziennej krzątaniny, poprawisz krążenie krwi i limfy, rozluźnisz spięte mięśnie. Masaż doskonale wpłynie na poprawę Twojego samopoczucia, przywróci witalność oraz pobudzi zmysły!

2. Oczyszczanie! Jednym z efektywniejszych zabiegów jest peeling kawitacyjny, podczas którego usuniesz zanieczyszczenia i martwe komórki za pomocą fal ultradźwiękowych. Po zabiegu Twoja skóra będzie oczyszczona i odświeżona. Z twarzy znikną wągry i zaskórniki, a w wyniku poprawy krążenia skóra pobudzi komórki do naturalnej odnowy.

3. Dotleń skórę. Dotleń skórę i popraw jej mikrokrążenie dzięki nowoczesnej technologii dyfuzji tlenowej Oxy Pro Age! Brzmi skomplikowanie? To nic trudnego: podczas zabiegu specjalne urządzenie pobierze powietrze atmosferyczne i przy użyciu mineralnego filtra oddzieli azot i dwutlenek węgla od czystego tlenu, a następnie przy pomocy aplikatora dostarczy tlen w głąb skóry. Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku cery trądzikowej. Naturalne i długotrwałe rezultaty nawilżenia i regeneracji zauważysz już po pierwszym zabiegu!

Zatem udanej zabawy sylwestrowej i karnawału!