Julia Kamińska o kontynuacji Brzyduli

„Brzydula” już niebawem powróci na ekrany naszych telewizorów! Co na temat kontynuacji serialu, który skradł serca wielu Polaków, mówi Julia Kamińska?

Julia Kamińska o kontynuacji Brzyduli. Foto. Instagram _julia_kaminska_

Serial „Brzydula” był jedną z najpopularniejszych produkcji TVN w historii. Emitowany był na antenie TVN od 6 października 2008 do 22 grudnia 2009. Za realizację części odcinków odpowiadał Wojciech Smarzowski, zaś scenariusz stworzyli Wojciech Nerkowski i Piotr Jasek. Teraz jest już pewne, że widzowie będą mogli śledzić dalszą część tej historii. Na razie jeszcze nie wiadomo, co czeka bohaterów w nowych odcinkach, jak zostaną rozpisane wątki i gdzie położone będą akcenty.

Odtwórczyni głównej roli serialu – Julia Kamińska, nie ukrywa, że bardzo ucieszyła ją wiadomość o szansie na reaktywację serii, bo dzięki roli nieporadnej Uli Cieplak jej kariera nabrała tempa. W wywiadzie z agencją Newseria aktorka powiedziała:

Niesamowita ekscytacja, na pewno wielka ciekawość i też niepokój, jak odbiorą to widzowie, ponieważ jest wielka odpowiedzialność. To niewątpliwie był hit, bardzo dużo ludzi pamięta. Codziennie, naprawdę codziennie, dostaję wiadomości…. I cóż, mam nadzieję, że będzie to szybko, bo wiem, że na pewno zrealizujemy ten projekt – aktualnie projekt życia, ale nie wiem kiedy. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie już długo czekać.

Julia Kamińska o kontynuacji Brzyduli. Foto. Instagram _julia_kaminska_

Entuzjazm Kamińskiej podziela również Maja Hirsch, która w serialu wcielała się w rolę  charakternej Włoszki – Pauliny Febo. Na razie jednak nowa odsłona produkcji jest dla niej dużą niewiadomą, ale nie wątpi, że praca na planie po 10 latach przerwy będzie ciekawym doświadczeniem.

– Teraz przede wszystkim jest niecierpliwość, kiedy to będzie. Jest też ekscytacja, jestem bardzo ciekawa scenariusza i chciałabym spotkać się z tymi ludźmi, z którymi robiliśmy to 10 lat temu, bo mieliśmy bardzo fajną ekipę – mówi Maja Hirsch.

Julia Kamińska i Maja Hirsch przed laty poznały się właśnie na planie „BrzydUli”. Znajomość przetrwała i do tej pory aktorki darzą się dużą sympatią.

– Miałam z Julką kontakt taki bliski i daleki, natomiast gdzieś tam zawsze myślę o niej ciepło. To jest fantastyczna osoba, cudowna, taki dobry człowiek w ogóle – dodaje Maja Hirsch.

Wiadomo już, że w nowych odcinkach serialu pojawi się również Małgorzata Socha, która w pierwszej serii „BrzydUli” wcielała się w rolę Violetty.

Wpis znaleziono dzięki:

- Brzydula

- Julia Kamińska

- Ula Cieplak