Katte Middleton udzieli pierwszego wywiadu!

Księżna Kate Middleton od 2010 roku nie udzieliła żadnego wywiadu...

Katte Middleton. GA
Katte Middleton. GA

Księżna Kate kojarzy się z uosobieniem dobra i przyzwoitości. Middleton jako reprezentantka rodziny królewskiej od 2010 roku, w którym przyjęła oświadczyny księcia nie udzieliła żadnego wywiadu. Księżna unika kontaktu z mediami jeśli jest to tylko możliwe. Nie występuje w programach telewizyjnych i nie pozuje do okładek magazynów, na które wielokrotnie otrzymała zaproszenie. Według doniesień Kate odrzuciła również możliwość pojawienia się na okładce najpotężniejszego modowego magazynu świata – Vogue.

Jak się okazuje fani rodziny królewskiej, w końcu doczekają się ze strony Middleton czegoś więcej, niż tylko oficjalnych wystąpień. Z okazji zbliżających się 90 urodzin Królowej Elżbiety, rodzina przygotowała film dokumentujący jej życie.

Według doniesień ekranizacja ma nazywać się ,,The Queen At Ninety” i trwać 2 godziny. Obraz ma zostać wyemitowany wiosną w Wielkiej Brytanii. Jak ustaliły zagraniczne media w produkcji ma się znaleźć nie tylko życie i okres panowania Królowej ale również wypowiedzi wszystkich członków rodziny królewskiej.

Byliśmy szczęśliwi, że w tym projekcie wzięło udział tak wielu członków rodziny królewskiej. Cieszymy się, ze możemy w ten sposób oznaczyć ten historyczny kamień milowy w życiu królowej Elżbiety – skomentował Nick Kent, producent wykonawczy w Oxford Filmu i Telewizji.