Kino Kobiet: „Moje wielkie greckie wesele 2”

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na kwietniową odsłonę Kina Kobiet! Już 18, 20 i 21 kwietnia (w zależności od kina) na seansach w całej Polsce będzie można zobaczyć kontynuację komediowego hitu, który podbił serca Widzów na cały świecie - „Moje wielkie greckie wesele 2”! Panie będą bawić się w wyjątkowym, weselnym klimacie – w sukniach ślubnych i welonach, tego nie można przegapić!

helios

Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak  pętla na szyi. Ich córka wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni.

Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są „do wzięcia”…

Filmy wieczoru oraz wszystkie dodatkowe atrakcje przed seansem Kina Kobiet dobierane są z myślą o Paniach, tak aby każde spotkanie było absolutnie wyjątkowe. Wielkie wesele bez pana młodego? To możliwe – w każdym kinie Helios w Polsce.

Zapraszamy na najbliższe seanse, bilety są już w sprzedaży!