Kobieta Miesiąca Luty 2023 – może to Ty nią zostaniesz?

Zostało jeszcze kilka dni na zgłoszenie się do lutowej edycji plebiscytu! Na co czekasz?

kobieta miesiąca
Kobieta Miesiąca Luty 2023 – może to Ty nią zostaniesz?

Nowy rok, nowe edycje naszego ulubionego plebiscytu Kobieta Miesiąca! W 2023 poznaliśmy już dwie laureatki – Kobietę Miesiąca Styczeń oraz Kobietę Miesiąca Publiczności. Jak zgłosić swoje kandydatury do obu tych tytułów?

Zobacz także: Kobieta Miesiąca i Kobieta Miesiąca Publiczności – zgłoś się do styczniowej edycji!

Kobieta Miesiąca Styczeń

W styczniu wymarzony tytuł Kobiety Miesiąca otrzymała Daria Rej, uwielbiająca muzykę mama dwójki dzieci. Poza tradycyjną szarfą i pamiątkowym dyplomem, zwyciężczyni otrzymała także voucher do sieci drogerii Rossmann.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @kobietamiesiaca

Z kolei publiczność zdecydowała się nagrodzić Katarzynę Przystawską. Kobieta Miesiąca Publiczności to, jak sama mówi, lekko zakręcona pizzoholiczka i miłośniczka książek romantycznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @kobietamiesiaca

Zgłoś się do następnej edycji!

Już w lutym do zdobycia są kolejne tytuły! Czas przyjmowania zgłoszeń tradycyjnie trwa do 10. dnia miesiąca. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie kobietamiesiąca.pl. Pod tym adresem znajduje się również regulamin konkursu.

Tegoroczny Plebiscyt to nie tylko zwiększona pula nagród i nowa, przejrzysta witryna. Nowy design otrzymały również kojarzone z konkursem szarfy, inspirowane tradycyjnymi konkursami piękności. Z ich nowego wyglądu co miesiąc będą cieszyły się dwie zwyciężczynie – zarówno zdobywczyni tytułu Kobiety Miesiąca, jak i Kobiety Miesiąca Publiczności.

kobieta miesiąca

KM Luty 2023 – może to Ty nią zostaniesz?