Koniec kariery Małgorzaty Kożuchowskiej?

Aktorka kojarzona z serialem "Druga szansa" - Małgorzata Kożuchowska zostaje chwilowo bez pracy. Jeden z najpopularniejszych seriali telewizji TVN zostaje zdjęty z anteny.

Foto Instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Decyzja jest o tyle zaskakująca, iż cieszył się on ogromna popularnością. „Druga szansa” z Kożuchowską w roli głównej nie doczeka się kolejnego sezonu. To już koniec przygód serialowej Moniki Boreckiej.

„Rzeczywiście zdecydowaliśmy o zakończeniu Drugiej szansy, szóstego sezonu nie będzie. Tak naprawdę już poprzednia seria miała być ostatnią, ale wobec dobrych wyników zdecydowaliśmy się na dodatkowe dziesięć odcinków. Teraz też zaczęliśmy sezon z bardzo dobrą oglądalnością i uważam, że to jest naprawdę duży sukces, zwłaszcza że zmierzyliśmy się z trudnym tematem[…]. Chyba lepiej jak skończymy na takim poziomie zamiast wyciskać tę cytrynę do ostatniej kropli” mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego w rozmowie dla portalu „Wirtualne media”

Foto Instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Spektakularna kariera Małgorzaty Kożuchowskiej traci swą stabilność. Aktorka wyznała, że chciałaby wziąć udział w nowych produkcjach i chętnie podjęłaby się jakiejś metamorfozy. Nie wyklucza współpracy z Patrykiem Vegą. Pojawiają się również informacje, że niebawem stacja TVN ma ogłosić nowy serial z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej.

A tym czasem w miejsce „Drugiej szansy” na antenę powraca „Top Model” w najnowszej odsłonie.