Konkurs: do wygrania bilety do Multikina na „Niedobrani”

Konkurs trwa od 16 maja do 22 maja do godziny 23:59.

Niedobrani to komedia romantyczna twórców takich hitów jak  „Sąsiedzi”, „Sausage Party” „Wpadka” I „Atomic blonde”.  Piękna laureatka Oscara Charlize Theron i niepoprawnie zabawny Seth Rogen w komedii o tym, że czasem najbardziej zgrane są niedobrane pary

Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa, przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne. Gdy Fred Flarsky spotyka po latach swoją dawną nianię Charlotte Field, w której kochał się skrycie jako nastolatek, on jest bezrobotnym dziennikarzem, a ona amerykańską Sekretarz Stanu. Wydaje się, że nie ma na świecie bardziej niedobranej pary. A jednak coś iskrzy. I to na tyle intensywnie, że Charlotte wbrew protestom doradców, zatrudnia Freda jako autora swych przemówień. Facet ma dobre pióro, jeszcze lepsze serce, ale w wielkim świecie porusza się jak słoń w składzie porcelany. Ona zaś właśnie ogłasza swą kandydaturę na stanowisko prezydenta. Konkurenci już zacierają ręce, bo Fred z pewnością zaprzepaści jej karierę. Chyba, że świat zobaczy w nim to, co dostrzegła ona…

Chcecie wybrać się na seans z bliską osobą?

Zadanie:

Napisz pod tym artykułem, jaka jest twoja ulubiona komedia i dlaczego? Nagrodzimy trzy najciekawsze odpowiedzi.

Nagrody:

Do wygrania trzy zestawy a w nich:

 • Peelingi kawowe Body Boom (dwa opakowania: 200 g + 30 g / zapachy losowe: oryginał/mango/kokos/truskawka/grejpfrut).
 • Podwójne wejściówki do Multikina na film „Niedobrani”. 

 

 

 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 16 maja do środy 22 maja 2019 do godziny 23:59.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj

  Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i wspólną zabawę, postanowiliśmy nagrodzić:

 • Mariola Rudawiec
 • M.
 • Barbara K
  Prosimy przesłać dane adresowe na adres mailowy: konkurs@obcasy.pl w temacie „Konkurs Kocham wysokie szpilki, bo…”, z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych wg zmian RODO.

Wpis znaleziono dzięki:

- Niedobrani

- Body Boom

- Konkurs

 • Barbara K

  Po obejrzeniu trailera mój ulubiony film to „Niedobrani”. Zainteresował mnie ten film i chciałabym wygrać na niego wejściówki do kina. Od lat uwielbiam laureatkę Oscara, czyli Charlize Theron i chętnie zobaczyłabym ją dłużej w tym filmie. Pozdrawiam!

 • M.

  Mamma mia! To jeden z moich ulubionych filmów za sprawą Donny! To cała ja! No może cała ja za parę lat…albo dekad- nie ważne! To cała ja! Donna jest matką samotnie wychowującą córkę, która właśnie wychodzi za mąż. Mała księżniczka postanowiła, nic nie mówiąc mamci, zaprosić na ślub ojca. Niestety nie jest pewna który z trzech kandydatów jest dawcą połowy jej genów, więc wysyła 3 zaproszenia. I cała trójka się zjawia w przeddzień ślubu! To właśnie tutaj zaczyna się zabawa!

  Donna jest zwariowaną, wesołą, zaradną i naturalnie piękną kobietą. Mimo, ze nie miała lekkiego życia, nie straciła wewnętrznego blasku. Jej radość życia jest zaraźliwa, dlatego też Donna przyciągnęła do siebie dwie najbardziej niezwykłe istoty na ziemi- Rosie i Tanyę- jej
  przyjaciółki. Donna nie boi się ciężkiej pracy, chociaż też wie jak się zabawić! Mam wrażenie, że to kobieta żyjąca w zgodzie ze sobą i światem. Umie przebaczać i dawać drugą szansę. Jest mądra i waleczna. Po prostu wspaniała. I naprawdę jest cudowną matką.

  Ten film zawsze powoduje u mnie salwy śmiechu, kilka nieporadnych ruchów tanecznych (jak można nie tańczyć do przebojów ABBY!) a nawet kilka ukradkowych łez wzruszenia.
  To komedia kompletna!

 • Kasia

  Najbardziej lubię
  drugą część PLANETY SINGLI, a dlaczego? Mam na to cały alfabet argumentów od A… do Zet:
  A.. angażuje i wciąga za sprawą romantycznych scen
  B.. bratnie dusze w bohaterach
  C.. czuć miętę między ANIĄ i TOMKIEM
  D.. duża dawka żartobliwych dialogów
  E.. energia pozytywna
  F.. fantastycznie dobrana obsada
  G.. gra aktorska na świetnym poziomie
  H.. happy end – kryzys zażegnany
  I.. innymi słowy: Patrz sercem
  J.. jednak MIŁOŚĆ jest fajna
  K.. kto się czubi ten się lubi
  L.. lekkość i bardzo przyjemny odbiór
  M.. mnogość emocji
  N.. nastrój świąt Bożego Narodzenia
  O.. odstresowanie i odpoczynek od codzienności podczas oglądania
  P… przypomina o tym co w życiu ważne: Miłość
  R.. relaks i rozrywka
  S.. sama prawda o życiu w związku
  T.. „terrorystyczny” finał
  U.. uśmiechu mnóstwo
  W.. wady i zalety bohaterów – bo nikt nie jest idealny
  Y.. yyy 🙂
  Z.. zabawna, ale i wzruszająca historia

 • M.

  Czy nagrody zostały wysłane? Nie dostałam odpowiedzi na żadną z wysłanych wiadomości