Krystian Wieczorek wziął cichy ślub! Jego żona jest 17 lat młodsza!

Zakochali się w sobie na planie "M jak miłość", gdzie również mieli romans. To dla niej serialowy mecenas zostawił Martę. Ich uczucie rozwinęło się na tyle szybko, że w miniony weekend w tajemnicy przed niemalże całym światem powiedzieli sobie sakramentalne TAK!

Maria Szafirska, fakt.pl
Maria Szafirska, fakt.pl

Ceremonia zaślubin odbyła się w małym kościółku na Podlasiu, w miejscowości, z której pochodzi matka Marii Szafirskiej. Na weselu goście bawili się w zajeździe pod Białą Podlaską. W tym wyjątkowym dla aktorów dniu uczestniczyli tylko najbliżsi rodzina i przyjaciele. Krystian do samego końca trzymał informację o ślubie w tajemnicy. O okolicznościach wydarzenia nic nie wiedzieli nawet pracownicy i koledzy z obsady serialu M jak miłość.

Przypomnijmy, że Krystian ma 41 lat, a jego wybranka zaledwie 24. Para mieszka w Łodzi, gdzie aktor prowadzi wraz z ojcem drogerię i galerię sztuki w artystycznej części miasta: na OFF Piotrkowska.

Chociaż jeszcze niedawno mogliśmy przeczytać o kryzysie w ich związku to dziś mamy pewność, że uczucie tej pary trwa w najlepsze. Wieczorek podobno bardzo poważnie traktuje założenie rodziny. Myślicie, że młodziutka studentka łódzkiej filmówki równie szybko i chętnie urodzi mu potomka??

Krystian Wieczorek, GA.
Krystian Wieczorek, GA.