Kto po przerwie wraca na wybieg Victoria’s Secret Show?

Najbardziej oczekiwane wydarzenie w świecie mody zbliża się wielkimi krokami. Na wybiegu nie zabraknie słynnych aniołków, artystów z branży muzycznej, a także wpływowych gwiazd.

Victoria’s Secret Show. Foto East News

Znana na całym świecie marka Victoria’s Secret jak co roku przygotowuje swoje spektakularne show. Modelki zaprezentują na sobie zestawy warte miliony!


Tegoroczny pokaz Victoria’s Secret odbędzie się w Nowym Jorku na Manhattanie, prawdopodobnie na przełomie listopada i grudnia – dokładna data nie jest jeszcze znana.  Internet obiegła wieść o tym, że po dwuletniej przerwie na pokazie pojawią się Kendall Jenner oraz Gigi Hadid! Informacje potwierdził na swoim Instagramie projektant Brian Atwood.

Oprócz Kendall i Gigi do towarzystwa dołączą: Behati Prinsloo (żona wokalisty z zespołu Maroon 5), węgierska modelka Barbara Palvin, a także Toni Garrn, którą ostatni raz mogliśmy oglądać na wybiegu aż 5 lat temu. W pokazie tradycyjnie wezmą udział znane Aniołki, m.in. Adriana Lima, Jasmine Tookes czy Candice Swanepoel. Debiutancki występ czeka modelkę chorującą na bielactwo – Winnie Harlow.

Z niecierpliwością czekamy także na ogłoszenia dotyczące nieodłącznego elementu show czyli artystów, którzy zaprezentują swój repertuar muzyczny. W ubiegłych latach z Aniołkami występowały największe gwiazdy muzyki rozrywkowej takie jak The Weeknd, Rihanna, Ariana Grande czy Justin Bieber. Ciekawe kogo usłyszymy w tym roku?

Zuzanna Niedzielska/Obcasy.pl