Kylie Jenner startuje z kolejną linią kosmetyków

Już za kilka dni wystartuje kolejna linia kosmetyków stworzonych przez Kylie Jenner. Tym razem będzie przeznaczona dla dzieci. Co znajdziemy w ofercie?

kylie jenner
Kylie Jenner startuje z kolejną linią kosmetyków. Foto Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner może pochwalić się wieloma sukcesami. Od kilku lat aktywnie działa w biznesie kosmetycznym. Influencerka prowadzi marki Kylie Cosmetics z produktami do makijażu, Kylie Skin, w ofercie której znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji oraz Kylie Swim – z kostiumami kąpielowymi. Ambitna businesswoman postanowiła rozszerzyć działalność i kilka miesięcy temu poinformowała o założeniu kolejnej marki – Kylie Baby. Początkowo nie zdradzała wiele na temat oferty, wiadomo było jedynie, że do sprzedaży trafią kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry dzieci.

Kylie Jenner startuje z kolejną linią kosmetyków

Modelka przedstawiła długo wyczekiwaną ofertę Kylie Baby. Mają się w niej znaleźć produkty takie jak szampon i odżywka do każdego typu włosów, balsam, płyn do mycia ciała, ręczniki, gąbeczka oraz grzebień. Kosmetyki zostały stworzone we współpracy z pediatrami, a ich skład jest wegański i hipoalergiczny.

Cieszę się, że mogę Wam przedstawić linię Kylie Baby. Gdy zostałam mamą, moim marzeniem było stworzenie bezpiecznych, skutecznych produktów do pielęgnacji dla dzieci z dobrym składem. Wiem, że wszyscy chcemy dla naszych dzieci tego, co najlepsze. Tworzenie tej wegańskiej i hipoalergicznej linii było dla mnie czymś osobistym! Jestem bardzo dumna z tych produktów i nie mogę się doczekać, aż podzielę się nimi z Wami i Waszymi rodzinami! – napisała na Instagramie Kylie. Opowiadając o kosmetykach na InstaStory dodała, że wszystkie zostały przetestowane przez jej córkę, Stormi. Ich sprzedaż ma się rozpocząć 28 września.

Jak wynika z wcześniejszego zgłoszenia patentowego, w przyszłości w ofercie marki mają znaleźć się również produkty takie jak nosidełka, wózki, łóżeczka czy pieluchy dla dzieci.

kylie jenner
Kylie Jenner startuje z kolejną linią kosmetyków. Foto Instagram @kyliebaby