Kylie Minogue zerwała zaręczyny ze swoim narzeczonym!

To już oficjalne. Postanowili pójść swoimi drogami...

Joshua Sasse and Kylie Minogue at 'Absolutely Fabulous: The Movie' world film premiere, London, UK
Kylie Minogue zerwała zaręczyny ze swoim narzeczonym! GA

Kylie Minogue nie ma za sobą przyjemnej przeszłości związkowej. 48-letnia piosenkarka spotykała się m.in. z Lennym Kravitzem, Jean-Claudem Van Dammem i Olivierem Martinezem. Jednak z żadnym z nich nie udało jej się stworzyć czegoś trwalszego.

Od lutego zeszłego roku fani Kylie mieli nadzieję, że coś się jednak w tej kwestii zmieniło, bowiem piosenkarka zakochała się po uszy w brytyjskim aktorze, młodszym od niej o 20 lat – Joshua Sasse.

W niedalekim czasie od chwili, gdy media obiegła informacja o tym, że Kylie się z kimś spotyka, na imprezie w Londynie prezentowała już swój pierścionek zaręczynowy.

The Sun podaje, że w ostatnich dniach doszło między parą do ostrej kłótni, której powodem były plotki o niewierności narzeczonego Minogue. W wyniku sprzeczki piosenkarka wyrzuciła Joshua ze swojego londyńskiego mieszkania.

Anonimowy informator poinformował o stanie Kylie:
Jest absolutnie zdruzgotana i załamana. Naprawdę wierzyła, że jest on tym jedynym. Ale teraz już mu nie ufa.

Sama Kylie Minogue odniosła się do zerwanych zaręczyn publikując pełen emocji wpis na swoim Instagramie:

Dziękuję Wam wszystkim za miłość i wsparcie w tym zamkniętym już rozdziale mojego życia. Dziękuję też za zrozumienie w obliczu doniesień, że Josh i ja zdecydowaliśmy się pójść własnymi drogami. Życzymy sobie tylko to, co najlepsze i nie bójmy się iść ku nowym horyzontom.

kylie
Kylie Minogue zerwała zaręczyny ze swoim młodszym narzeczonym! Fot. Instagram