Machine Gun Kelly oświadczył się Megan Fox

31-letni muzyk i jego 4 lata starsza partnerka spotykają się od wiosny 2020 roku. Nic więc dziwnego, że w końcu postanowili przenieść swoją relację na wyższy poziom.

Machine Gun Kelly i Megan Fox
Machine Gun Kelly oświadczył się Megan Fox. Foto Instagram @meganfox

To jedna z najbardziej kontrowersyjnych par ostatnich miesięcy. Początkowo media zwracały uwagę na różnicę wieku pomiędzy artystami (wynosi ona 4 lata, a więc zasadniczo nie jest ona duża, natomiast prasa i tak się o niej rozpisywała). Zakochani niejednokrotnie pokazywali się wspólnie na ściankach, nie kryjąc łączącego ich uczucia. Gwiazda „Transformersów” chętnie opowiadała też o wyjątkowych przeżyciach, których doświadczyła wspólnie z ukochanym – na przykład o degustacji psychodelicznego napoju ayahuasca.
Według wielu osób związek tej dwójki wydawał się zbyt szalony, by móc przetrwać dłużej. Tych, którzy tak uważali, czeka jednak spore zaskoczenie, ponieważ Machine Gun Kelly i Megan Fox właśnie się zaręczyli. Czy oświadczyny były równie szalone co cała historia miłosna artystów?

Zaczarowana sceneria i wyjątkowy pierścionek

Jak to często bywa w świecie gwiazd, para postanowiła podzielić się niezapomnianym wydarzeniem z fanami. Na instagramowym profilu Megan Fox pojawił się filmik przedstawiający moment zaręczyn. Widzimy na nim, jak Machine Gun Kelly klęka przed wybranką w otoczeniu świec i egzotyki. Po chwili zachwycona aktorka kuca przy wokaliście, a następnie dochodzi do romantycznego pocałunku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Megan Fox (@meganfox)

Oświadczyny miały miejsce 11 stycznia w Spa Botánico w Puerto Rico. Pierścionek zaręczynowy został zaprojektowany specjalnie przez Machine Gun Kelly’ego. Ozdobiono go szmaragdem oraz diamentem.
Megan Fox przyznała, że ostatni czas był dla niej bardzo trudny, ale „odurzonym miłością” zakochanym udało się wytrwać w związku.

– Nie zdawaliśmy sobie sprawy z bólu, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w tak krótkim, szaleńczym okresie czasu. Nieświadomi pracy i wyrzeczeń, jakich wymagałby od nas związek, ale odurzeni miłością. I karmą. W jakiś sposób półtora roku później, przechodząc razem przez piekło i śmiejąc się więcej niż kiedykolwiek sobie wyobrażałam, poprosił mnie o rękę. I tak jak w każdym życiu przed tym i jak w każdym, które nastąpi po nim, powiedziałam tak. …a potem wypiliśmy nawzajem swoją krew – napisała gwiazda w social mediach.

Machine Gun Kelly i Megan Fox – związek po związkach

Zarówno muzyk, jak i aktorka, są już doświadczeni, jeśli chodzi o relacje miłosne. Ona przez 10 lat była związana z Brianem Austinem Greenem, aktorem znanym głównie z „Beverly Hills, 90210”, z którym wychowują razem trójkę dzieci. Jemu w 2009 roku urodziła się córka. Potem wokalista miał kilka partnerek, jednak dopiero relacja z Megan Fox okazała się tą najtrwalszą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Megan Fox (@meganfox)