Maja Bohosiewicz ćwiczy w ciąży z Ewą Chodakowską

Temat ćwiczeń w czasie ciąży wywołuje ostatnio bardzo burzliwe emocje. O miano specjalistek w tej dziedzinie walczą niezmiennie Ewa Chodakowska i Anną Lewandowska choć zarzuca im się, że nie mogą mieć o tym pojęcia bo w ciąży nigdy nie były. A co na to przyszła młoda mama - aktorka i obecnie blogerka Maja Bohosiewicz?

screenshot @majabohosiewicz
screenshot @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz jak wiele przyszłych mam ze świata showbiznesu szybko założyła bloga „prenatalno-parentingowego”, gdzie opisuje „z przymrużeniem oka” swoje doświadczenia w ciąży. Aktorka regularnie też odświeża zdjęcia na Instagramie, gdzie możemy podziwiać jej brzuszek. Dziewczyna zawsze należała do grupy aktywnych fizycznie dlatego także w trakcie ciąży ćwiczy z programem Ewy Chodakowskiej.

W poniedziałek rano Maja pojawiła się w Dzień Dobry TVN wraz z Ewą, Zosią Ślotałą oraz Karoliną Malinowską. Chociaż jest w szóstym miesiącu ciąży to prawie tego po niej nie widać. W programie mówiła, że ćwiczy nie dlatego, żeby zachować figurę i nie przytyć w ciąży, ale dla zdrowia własnego i dziecka. Podkreśla też, że kiedy ćwiczy skalpel omija partie brzucha, a powtarza w tym czasie np. „pupę”. Aktorka nawołuje do dbania o siebie w trakcie ciąży, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej takiej jak choćby aqua aerobik czy pilates.