Maja Hyży w końcu się zakochała!

Piosenkarka od czasu rozstania z mężem i ojcem swoich synów - Grzegorzem (29 l.), nie związała się z nikim na dłużej. Może własnie dlatego zdjęcie, które Maja wstawiła na swoim facebookowym fanpage'u wzbudziło takie zainteresowanie...

17.03.2016 Warszawa, Reduta Banku Polskiego. Prezentacja nowej kolekcji marki WOJAS. N/z Maja Hy¿y
Maja Hyży. GA

Do tej pory Maja Hyży (27 l.) nie miała nikogo na stałe. Pochłonięta budowaniem własnej kariery i wychowywaniem bliźniaków ze związku z Grzegorzem, swoje życie uczuciowe zepchnęła na dalszy plan.

W myśleniu o sobie i swoich potrzebach nie pomagał również fakt, iż początkującej artystce brakowało pieniędzy. Przy sprawie rozwodowej Maja zgodziła się na dość niskie alimenty (2 tysiące złotych), które jak się szybko okazało, nie wystarczają na pokrycie podstawowych potrzeb chłopców.

Coś się jednak zmieniło! Wczoraj Maja na swoim fanpage’u w serwisie Facebook, zamieściła zdjęcie, które wskazuje na to, że okres samotności dziewczyna ma już za sobą…

Maja Hyży/Facebook
Maja Hyży/Facebook

Kim jest przystojniak ze zdjęcia? To 30-letni Mateusz Wesołowski – przedsiębiorca z Ciechanowa. Podobno para spotyka się już od jakiegoś czasu i jest w sobie bardzo zakochana.

Miejmy nadzieję, że trudny okres Maja ma już za sobą. W końcu jest piękną, młodą kobietą, która zasługuje na szczęście. Jej były mąż już dawno ułożył sobie życie na nowo. Jego obecną żoną jest znana modelka i prezenterka – Agnieszka Popielewicz, którą w lipcu ubiegłego roku poślubił we Włoszech.

Teraz czekamy na kolejny krok Mai i Mateusza… <3